Geçmişe dönme şansınız olsaydı kendinize ne söylerdiniz ?

geçmişe dönme şansınız olsaydı kendinize ne söylerdiniz ?(ben:aşkın içne gururu katma ve birde ona çok güvenme,hayatının merkezine koyma sonra g*t gibi kalıyosun öyle derdim)siz nederdiniz

Güncellemeler:
bence hatalarımızı söylersek bazılarıda okuyp aynı hatalara düşmez :):)

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Hep boyle kal derdim.

0|0
    0|0
    • demekki değiştin yani şuanki halinden memnun değilsin madem bunu demek istiyosun neden bunu uygulamıyosun yani eskisi gibi olmak için çabalamıyosun yada çabalıyosan iyi bir şey çünkü önünde bembeyaz bir gelecek var senin renklendireceğin :)

• ozaman takmana gerek yokki işte ne güzel:)

• gorunen yuzu ne guzel bide gorunmeyen yuzu var sorun orda zaten :)

• olum liseye giderken bar müdaivimi olunur hadi oldun bari rus manita yapma evdekiler öğrenince ağzına mıcacak :))

0|0
    0|0
  • Yaptığım tüm hataları ve bu hatalardan aldığım dersleri söylerdim.

0|0
    0|0
    • aslında o hatalara düşmeden ders almadanda öğrenemiyoruzki hayatı illa düşünce anlıyoruz insan hatalarıyla büyür zaten:):)

• bir bakıma hayatın dönüm noktası olan lise sonda yani öss zamanında sevgili yapıp ona haddinden fazla değer verip büyüklerini karşına alıp hayatını mahvetme salak otur düzgünce çalış derdim kendime..

0|0
    0|0
    • kötüymüş:(:( ama hayatında güzellikler varsa takılma buna derim:)

• hayatımda güzellikler var.. güzel bir bölümde okuyorum ama daha güzel biryer olabilirdi.. Bu olayı ben unutalı çok oldu ama siz sordugunuz için aklıma geldi.. Bundan daha kötü bir olay aile içinde sürüyor.. Buda benim içimi acıtıyor..

• seni anlayabiliyorum şahsen benim aile içi olaylarımda garip yaniyazsam roman olur gibisinden hatta kısacaçok boktan bir hayatım var ama ben mutlu olmayı biliyorum hatta beni hayatta tutanda mutlu olmayı mutlu olmaya sebeb bulmayı sevmem bence sende ne olursa olsun hep iyi yandan bakmayı bil :)

• ben ettim sen etme derdim

0|0
    0|0
  • gecmise donme sansim olsaydi kendime 6'liyi kazanan numaralari soylerdim

0|0
    0|0
  • gerçek bu sen değilsin derdim

0|0
    0|0
    • çok güzel bir cevap:):)

• hayata senin gözlerinle bakmak isterdim..o kadar yaşanmışlıklardan sonra bunların benim gözümde bi anlamı kalmadı açıkçası..kendimi zorlasam bile yapamam..ama bana güzel bakmayı öğreteceğini düşündüğüm bi kız var umarım o bana bu anlattıklarını yaşatır yoksa kendi halimde yürürken aklımda binlerce şeyin görüntüsü var sadece ve o biraz da .. boş ver ya sen inşallah başarırsın benim işim biraz uzun sürecektir :) mutluluk illet gibi yakana yapışsın :D

• sağol ama yaşanmış şeylerin içinde kaybolup geleceğe bakmassan orda kaybolursun bunu unutma bende olan göz sendede var bakarsın arkaşım zamanla ama acını büyütme her insanın acısı var benimkilerde çok ağır ama ben büyütmüyorum umarım gülmeyi beceririrsin

• seversn sklrsn derdm :)

0|0
    0|0
    • sevmezsen bencil olursun derdim kalbini bir tek kendine saklmak bencilliktir tamm canını yaktılar peki gelecekte bekleyenlerin suçu ne onlara niye başkasının suçunu ödetiyosunki:):)karamsar olma elbet düzgün birini bulursun

• haklılarda cümlelern çok akıcı ve türkçeyide çok iyi kullanıyosn benm gibi deyl yani :D

• teşekkür ederim :)

• :)) hacı ben geldım

0|0
    0|0
  • Naber evlat, derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sakın değişme!ve kimseyi kendin gibi sanma!en önemlisi de kendine güvenini ve hafıza gücünü kaybetme!

0|0
    0|0
    • bunları biliyosan birşey kaybetmiş sayılmazsın bunları geleceğine aktarabilirsin:)

• doğru söylüyorsun inş diyelim o zaman :)

• hiç kimseyi kendinden fazla düşünme sevme acıma acınıcak duruma gelirsin derdim :)

0|0
    0|0
    • güzel demişsin bir gün bile geçmişe dönsek hepimiz mükemmel hayatlara sahip olabilirdik belki

• aynı hataları degılde baska hatalar yapardık hatasız ınsan yok :P

• ama hatayı yapmassak öğrenemeyiz daha dayanıklı olamayız bence hatalar sayesinde ayakta durmayı öğreniyoruz misal bir bebeğe yanan sobaya dokunmamasını dersn engellersin bu onu daha meraklandırır illede oraya gider ama sobada bir elini yaktımı canı acıdımı o bebek bidaha o sobaya dokunmaz anlar o canını yakmıştır ):):)

• gerizekalı geldin gerizekalı gitceksin çabalamaa derdim

0|0
    0|0
    • hımm bölüm döşeğinde değilsin ikinci problemini biliyosu çabalaman gerek çabalamadan hayatta b,rşey kazanamazsın sadece sabır gerek yani bunu değiştirebilirsin geleceğin senin elinde bunu gör sende bırak geçmişle şimdiyi geleceğe plan kur geleceğe hazırlan hemde en iyi şekilde :)

Yükleniyor...