Canlar spordan sonra?

Spordan sonra terlediğimiz kadar su tüketmek zayıflatıyomuş doğru mudur bu?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Zayıflatıyor demek yanlış olur. Kaybettiğin suyu geri almak sindirimi çalıştırır dolayısıyla kilo vermen kolaylaşır.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Onu bilmem ama spor yapan birinin günde 3 litre su tüketmesi lazım kasları diri tutar

0|0
    0|0
  • ne kadar terlediğini nerden bilicen günde 3 litre en az su içmen lazım spor yapıyosanda yapmıyosanda

0|0
    0|0
    • Spordan önce ve sonra tartılıcaksın işte aradaki fark su kaybı oluyo ayrıca zaten su içiyorum 3 litre

• Tamam sen öyle diyosan doğrudur o zaman :D

• 3 lt tutturuyosan sıkıntı yok birde idrar rengin su gibiyse iyi sıvı alıyosun demektır

• bilmem dene gör

0|0
    0|0
  • O kafada değilde , günde 2,5 lt su içmelisin bu kafadan git

0|0
    0|0
  • hımmm

0|0
    0|0
  • bilmem ama su yararlıdır, terledğin zaman nasıl ölçeceksin merak ediyorum :D

0|0
    0|0
    • Spordan önce ve sonra tartılıcam işte aradaki fark sıvı kaybı olmuş olucak

• spora gitmeden önce depoyu fulluyorum ondan sonra gidiyorum, yanımda taşımak engel olur yaa :D mesela günde kaç saatini spora ayırıyorsun bakim

• 2 saat

• ewet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• olabilir bilmiyorum. bilen varsa bizi de aydınlatsın

0|0
    0|0
  • evet yağların vücudu terk etmesini sağlayan en önemli etkenlerden biri sudur. günde 1,5-2 lt arası içersen yağların daha çabuk erir ve daha hızlı kilo verirsin. bende öyle olmuştu.

0|0
    0|0
  • Evet çok tüket zayıflamak istiyorsan.

0|0
    0|0
  • doğru

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...