Barcelona-bayern maçı nasıldı sizce?

ben izlerken o kadar keyif aldım ki ama dsmarttan değil ZDF den izledim. maç sabaha kadar bitmesin dedim o derece yani
Barcelona-bayern maçı  nasıldı sizce ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Maç güzel değildi tamamen sıkıcıydı.

1) Robben, Ribery ve Alaba'nın eksikliği bas bas bağırıyordu Bayern Münih doğru düzgün atak bile yapamadı.
    2) Lewa dünyaları kaçırdı ve bir çok pas hatası yaptı.
    3) Neuer güzel kurtarışlar yaptı.
    4) Alves, Neymar, Suarez kırmızılık olması yanı sıra Rakitic'in daha ilk yarıdan sarı kart, Messi'ninde net bir sarı kartı olmalıydı.
    5) Bayern 4-1-2-2-1 şeklinde garip bir dizilişle çıktı ki doğru düzgün atağa çıkamadılar 4-4-2 veya 4-3-3 çıkmaları gerekirdi.
    6) Final bence El Clasico olacak gibi fakat her şey bitmiş değil henüz. Şampiyonlar Ligi sonuçta her şey olabilir.
    7) İki takımda sıkıcı tiki taka oynuyor nesinden zevk alınıyor?
    8) Pep kasten gene Lahm'ı alakasız bir mevkide oynattı.
    9) Foul oluyor rakip senin sahanda olmayı bırak dibinde gidip yakında ki adama pas atıyorsun bekleyip uzağa dikmek gerekirken.
    10) Real Madrid Juventus maçı daha güzeldi.
    11) Suarez 81 milyonluk balon, tıpkı 189 milyonluk Neymar gibi.
    12) Bayern Münih rezalet oynadı.
    13) Hakem Barcelona lehine çalıştı Bayern'in kaç hakkını yedi. Özellikle Lahm'a yapılan ceza sahası içinde bir pozisyon var hem foul hemde sarılıktı o pozisyon.
    14) Neymar ve Suarez'in onca divelerine kırmızı kartı bırak sarı bile çıkmaması torpildir.
    15) Bu sene bu kupayı Real Madrid veya Juventus alır.
    16) Ronaldo La Liga'da gol kralı olur. 32 maçta 42 gol attı ligde ayrıca Şampiyonlar Liginde de gol kralı olabilir 1 gol geride fakat Barcelona ilk maçı kendi evinde oynadı 2. maç daha zorlu geçecektir deplasman çünkü, fakat Real Madrid kendi evinde ve büyük ihtimal Benzema yetişmiş bide daha baskılı oynayacaktır.
    17) Ronaldo bu sene 2 kulvarda gol kralı olursa tartışmasız Ballon D'or ödülünün sahibi üstüne Şampiyonlar Ligi de aldı mı tartışmaya bile gerek kalmaz.

0|0
    0|1
  • Portoda böyleydi sonra Almanyada dağıldılar :D
    Barçayı hiç sevemedim. Zaten kendileride kabul ediyor o... Olduklarını 😁
    http://hizliresim.com/QAZEXV

0|2
    0|2
  • Barca barcaladi :)

0|0
    0|1
  • Maç sevmiyorum kaç kaç bitti

0|0
    0|0
  • Barca onu parçaladı wala. Messi adamim 2 gol 1 asist yaptı :)

0|0
    0|2
  • Bayernin kazanmasını isterdim

0|1
    0|1
  • Zevkliydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...