Sizde adrenalin sporları sever misiniz?

bazen insanın bağırası gelir ya çılgınca rahatlamak için , hep yapmak istemişimdir paraşütle atlamayı ,bandı camping yapmayı siz hangi sporu yaparsınız

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• bandi camping denemedim belki bungee jumping deneyebilirim ama ileride. simdilik TEM otobanin islek yerlerinden karsi karsiya gecme, yuruyen merdivenlere ters kosma, doner kapilara dokanmadan gecme, umumi wclerde musluklari dirsekle acip kapama, elektrikle supurgeyle karasinek yakalama tarzi sira disi mantik otesi ekstrem adrenalin sporlari deniyorum. tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• link

bu süper var ya kesinlikle yapmak isterdim eminim son kararım heyecanlandım :D

1|0
    0|0
  • Snowboard dışında meraklı olduğum bir adrenalin sporu yok...

0|0
    0|0
  • şu ya ama insan işi değil link

1|1
    0|0
  • Elin gavuru kendini uzaydan bırakıyo zamane gençleri bağırarak çılgın atıyor hey gidi

0|0
    0|0
  • Körling adamıyım ama arada öyle şeyler denemek de lazım.

0|0
    0|0
  • yeni bir spor var, su üstünde koşma; link

1|0
    0|0
  • Çılgınca, delice, acayipce, hiç denenmemiş ya da az denenmiş şeyleri severim. Yaparım da :) Bungee Jumping, G-max bunlara örnek

0|0
    0|0
  • felix gibi uzaydan dünyaya atlamayı :D wuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

0|0
    0|0
  • kış geldi bak uludağa gel bursaya snowboard en uygun fiyatlı ve risksiz olanı,yanında bir de arkaşın varsa videoya da alır çılgınlar gibi eğlenirsiniz,lisans da alırsan ders bile verebilirsin isteyenlere :)

0|0
    0|0
  • g-max diye ters bungle jumpingmiş link

onu denemek isterim

0|0
    0|0
  • Bungee jumping olduğunu öğrenince "bandı camping"in ben de adrenalin dolu sporları yeniden seveceğim.

0|0
    0|0
  • acayıp severım..paraşüt harıc hepsını yaptım saylır

0|0
    0|0
  • break dans yapıyorum ayrıca hentbol oynuyorum

sen çok adrenalin seviyorsun snırım:D

0|0
    0|0
  • bende yukseklik korkusu var en fazla bizim evin balkonundan atlarim sayilir mi?

0|0
    0|0
  • Uçaktan atlamayı ve hava sürfü yapmayı çok isterim ama malesef yapamam imkanım yok :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...