Ofsaytı erkeklere sorsak anlatmayı becerebilirler mi?

Devamlı kadınlara soruyoruz açıklamakta güçlük çekiyorlar bilseler dahi.

Ama şu var, ofsaytı anlat diye 100 erkeğe sorsak iddia ediyorum 75'i "Ya biliyorum ama anlatamam" der..

ya da Faruk Eczanesi... Diye takılıp kalır.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yalan yok 16 yaşına kadar filan bende bilmiyordum. Biliyordum ama yanlış biliyodum. Topun 2 rakip oyuncunun arasından geçmesini ofsayt sanıyodum 😄Kahvede maç izlerken durup durup "eeee bu ofsayt" diyodum ya da ofsayt bir pozisyona "hiç alakası bile yok oha ya" filan diyordum kararlı kararlı bide, millet dönüp dönüp bakıyordu 😄

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Top futbolcunun ayağından çıktığından karşı takımın kalesine kaleciden sonra en yakın futbolcu benim takımımdan oluyorsa ofsayt oluyor.
    Genelde toğu karıştırmadan kaleciden sonra en yakın kişi karşı takımın futbolcusuysa ofsayttır diyip anlatıyorum.

Iııı Faruk Eczanesi?

2|2
    0|0
  • Demi demi, hadi mavililer anlatın..

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• O ofsaytı soran erkekler var ya hani kızlara daha onlar bile ofsaytı açıklayamıyor :D Bir keresinde tv programı izliyordum ülkemizde olan eski futbolculardan ünlü bir futbolcu tabi yanlış hatırlamıyorsam galatasarayda oynuyordu sanırım her neyse adam bile ofsaytı anlatamadı yani biliyor ama bunu açıklayıcı bir şekilde anlatamadı ve dedi ki ofsaytı futbolcular bile anlatamaz.

Ben şöyle anlatıyorum; A takımın oyuncusu/oyuncuları, B takımın defans hattı ile kaleci arasındaysa ve A takımın oyuncusu/oyuncularına o esnada pas veya orta gelirse (paralel değil geriden yani A takımın sahasından ve atak yaptığı yönden) bu ofsayttır.

Ofsayt'ın bir çok çeşidi vardır mesela atıyorum A takımın oyuncusu B takımına şut çekti A takımının diğer oyuncusu ofsayt durumunda fakat A takımın oyuncusunun çektiği şut gol olursa ofsayt sayılmaz lakin olurda top kaleciden veya direken dönüpte Ofsayt durumunda olan A takımın oyuncusuna gelirse bu ofsayttır.

vs. vs. bir çok ofsayt çeşidi var ve hiç biri kısa ve öz anlatılamaz anlatan nadir insan vardır belki.

0|0
    0|0
  • Top rakip sahaya Atildiginda senin adam kaleci haric rakip oyuncudan ileride olmayacak... daha net nasil anlatilir

0|0
    0|2
    • Tüm rakip oyuncular kendi sahandaysa ve forvetinde son adamsa ileri atılan pasta ofsayta kalmıcak mı? :)

• Senin adam kendi sahasindan 20 cm bu yanda olsun isterse rakip11 senin ceza sahanda olsun ofsayt olmaz

• senin adam ileride olabilir ama aktif bir şekilde oynayamaz diye biliyorum ben

• Bu nasıl; rakip kaleci ile rakip defansın arasında kalırsan ofsayt olmuş olursun. İlk burada tanımlamış oldum ben başkası olsam en iyi böyle anlarım heralde😅

1|1
    0|1
  • Yav he he

0|0
    1|1
  • Rakip kaleciyle defansın arasında kalırsan ofsayt pozisyonunda oluyorsun, rakip kaleciyle defansın arasında kalıp aktif bir şekilde oyuna müdahale ediyorsan ofsayt yapmış oluyorsun. Tabi bu sırada topun kendi takımında olması lazım ofsayt yapmış sayılabilmen için.

0|0
    0|0
  • Detaya bende katiliyorum yerinde olmus

1|0
    0|0
  • rakip sahada arkadaşına pas attığında arkadaşının rakip kaleciye hiç bir rakipten daha yakın olmaması gerekiyor. top ayaktan çıktıktan sonra rakip kaleciye rakibin son oyuncusundan daha yakınsa ofsayttır. böyle anlatın anlarlar :D

0|0
    0|0
  • Ofsaytın kısa tanımı: Burak Yılmaz :)

0|0
    1|0
  • yo inancın olsun ben bılmıyorum futbolka aram yoktur.

1|0
    0|0
  • Beceriler

0|0
    0|0
Yükleniyor...