İki başak burcu insanının evliliği nasıl olur?

Başak burçlarıı burayaa

iki başak burcu insanının evliliği nasıl olur yaşayan bilen ya da etrafında böyle insanlara şahit olanmu var mı hiç ..çok merak ediyrm bu konuyu ben biraz zor anlaşıyrm çünküüü :((((( zamanla daha alışabiliriz belki bırbırımıze ama :(

Güncellemeler:
sitede bu durumu yaşayan çok az mı insan var ya niye cevap gelmiyoorrr :)))))

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• canım bende başak burcuyum ve uzun süreli 2 ilişkimde karşı taraflar başak burcuydu. başak burcu uyumlu bir burc olduğu için çok güzel uyum sağlanabiliyor sakin anlayıslı huzurlu bir ilişki oluyor. ama işte eleştiriyi 2 tarafta sevdiğinden sürekli birbirlerini eleştirmekten ( daha doğrusu dili biraz tutamamaktan :)) ) bazı yerlerde anlaşmazlıklar yaşanıyor derken bu bezdiriyo. Ben 2 ilişkimdede istediğimi yakalayamadım. Ama bir akrep başak birlikteliğini kesinlikle öneririm :)))

1|0
    0|0
    • ya burca gore karar verebılecek olsam ilk tercıhım bogadan yana olurdu emin ol :D biraz garıp bi ilişki oldu bızımkı ve az daha ileri giderse aile içinden bırı oldugu için nişan olabilir o yuzden bu konuyu özellikle merak ettim çok dikkatlı davranmm gerek çünkü :) uyum çok guzel faln demişsin eleştirinin dozunu ayarlasak yürüyebilir mi sence yine de :)))))

• illaki yakalanabilir ama benim ilk ilişkim mecburiyetten bitmişti diğer 2.si eleştiriden :) Sonuçta her insan aynı burcta olsa farklı özelliklere sahip. Siz saygı ve sevgiyi kaybetmeyin gerisinin hiçbir önemi yok :)

• tamam canım sagol moral verdı bu sözlerın bana yine de her sey nasip elbette :)

Erkekler Ne Diyor 4

• burclara göre evlilik planları vay be herşey bitti burclar kaldı. tamam eksileyin

0|0
    0|0
  • selam basak burcu cok anlayıslı ama karsıındakıne ne kendisine baglıı

0|0
    0|0
  • ben de başağım, yersiniz birbirinizi bak, boğa bul kendine

0|0
    0|0
    • ciddimisin ya hayatım boyunca anlaşamayacgm bi insanla yaşamak fikri beni cok etkiliyor tabi sırf burçlara baglamıyorum bu konuyu yenıyız nıhayetınde ama genel olarak boyle çiftler var mıydı onların da durumunu merak ediyorumm

• bende burçların hayatımızı cok etkıledıgını düşünüyorum ama her insanın hayatı bır olmuyor yıne de uyumsuz dedıgın cıftler bı zaman sonra bırbırının dilini anlar hale gelmş olabiliyor ,baska bı çift ise 2 gün sonra ayrılmıs olabiliyr.yaşadın mı boyle bı sevgılık durumu yoksa kıtaptan mı biliyosun? sitelerde okudugum kadryla anlaşabileceğimz deniliyor ama...

• inan bana uyumsuzsan uyumsuzsundur, başak burcu duygusal sıkıntılı burçtur, iki - kutup birbirini iter , sana boğa burcu lazım seni yatıştırıcak serinkanlı mantıklı düşünen heyecanını kontrol etmene yardımcı olacak biri..he 2 başak geçinemez mi geçinir, ama o kaderle alakalı

• yok yaşamadım ya hala da bekarım zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...