Kızlar gerçekten yakışıklı erkeklerle sevgili olmak istemez mi ?

Gördüğüm kadarıyla öyle birşey var.Gerçekten yakışıklı bir ortama girdiğinde fark edilen,kızların ilgisi ve bakışlarının üzerinde olduğu bir erkeği değilde,orta halli eli,yüzü düzgün tipleri seçtiğine şahit oldum bir kaç kez.Güzel kızlarda böyle düşünüyor olmalı ki,yakışıklı erkeklerin yanında genelde orta halli kızlar oluyor.

Sizce beyler/bayanlar bu tez ne kadar doğru ? :D

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Yakısıklı erkeklerı elde etmesı zor oldugu ıcın ortahallılere bakıyorlardır.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben dikkat çeken , beğenilen bir erkekle olmak isterim.

Hem yakışıklılık kişiye göre değişir.

Ama yakışıklıların yanında vasat tipler oluyor genelde, o konuda haklısın.

0|1
    0|1
    • Neden yakışıklının yanında vasat tip oluyo biliyor musun.Adam yakışıklı zaten kızlar ayağına geliyo doğal olarak extra birşey yapmasına gerek yok.Vasat tiplerde özgüven daha fazla oluyo ve gelip doğallı ile yakışıklıyı kapıyo.Tabi yakışıklı burda güzellikten bıkmış aradığı başka birşey oluyo muhtemelen işin özeti bu :D

• isterim isterim hemde çok isterim :))))))

0|0
    0|0
  • Önemli olan ambalaj değil kalitedir...

1|1
    0|1
  • yakışıklı ama IQsu 60sa napim ben onu :D

0|0
    0|2
    • Gördünmü öyle tip hiç :D

• maalesef gördüm ve cok üzüldüm:) ayrıca cok ama cok yakışıklı tatlı olan erkeklerde gördüm ama maalesef onlarda benm gibi erkeklerden hoşlanıyordu :D:D

• tipim ne kadar iyi okursa olsun çok yakışıklı birinin bana bakacağından emin olamam.

0|0
    0|1
    • Özgüven eksikliği.Biz yakışıklı erkeklerde o kadan tipe bakmayız :D

• yakışıklıysa yanına çok güzel havalı bi kız almak ister diye düşünürüm.

• yakışıklı erkekler çok havalı oluyolar ya :/ itici geliyo bana.

0|0
    0|2
    • Düşünsene sen fitness sporuyla uğraşıyorsun gayet güzel fiziğin var 1.83 boyundasın yemene dikkat ediyorsun,haftada 4 gün ağırlıkların altına giriyorsun,mankenlik düşünüyorsun,çok güzel giyiniyorsun,giyime o kadar para harcıyorsun bir saç bakım malzemesinin birine bile 35 tl veriyorsun,kaldı ki her gün saçını bir yıkıyorsun yaz kış demeden :D Üstüne allah vergisi yakışıklılığın tipin var esmersin ve herkes seni çok ünlü bir şahsiyete benzetiyor girdiğin her ortamda.

• Girdiğin ortamlarda parlıyorsun ve havalı olmucaksın.Kusuru bakmasınlar diğer erkekler kendine o kadar bakmıyor ben bakıyorsam havalı olması hakkıdır diye düşünüyorum :D :D

• erkekleri bilmem de kızlar hani bu yakısıklı sorun cıkar veya kesn bi haltlar yer diye bakmıyodr :D

0|0
    0|1
  • ben dış görünüşe asla önem vermiyorum sadece ADAM olsun o kadar.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Aslında olaydaki gerçeklik payını atlıyoruz bir ortam girdiğinde dikkatleri üzerine çeken birisi ulaşılmaz olarak görülür erkek yada kız olsun hiç farketmez düşünce şudur bu bana bakmaz boşuna ümitlenmiyeyim herkes için geçerli bir cevaptır ortama giren karizmatik erkek ortamdaki güzel kız içinde aynı düşünceye kapılır güzel olan kızda biraz saçmaladım sanki ama siz beni anladınız diye umuyorum :)

0|0
    0|0
  • Aslında bayanlar yakışıklı erkekleri genellikle eğlenmek amaçlı kullanır.Diğer erkekleride evlenmek yada uzun süreli istediği ilişkiyi bulmak amaçlı kullanır bu kadar basit :)

0|0
    0|2
    • Ehuehehe :D Ben yakısıklı bulım evlenecemde :D

• He sonra bütün evliliğin boyunca aklında bir soru işareti ''acaba beni aldatıyor mu ?'' Bunuda o garibe yansıtacaksın garibim erken yaşta bunıycak :)

• ben şöle düşünüom orta halliler burnu havada olmayıp kişiliği daha düzgün olma olasılığı yüksek insanlar o yüzdendir heralde

0|0
    0|0
Yükleniyor...