İnanmıyorum kimseye işte inanmam bile hataydı.....ne aptalım aptalım

bir çocukla bakışıyordum zamanında dershanede 5 ay boyunca bütün belirtiler vardı facede gördüm dün sarışın bir kızla koltukta oturmuşlar sarılmış sıkıca tutmuş kafası yana doğru tutmuş diğer tarafa derince bakıyor kızda bununkafasına dayamış kafasını baya samimi bir poz yani bariz sevgilisi üniversiteye gideli daha 2 ay sevgili yapmış hiç bir şeye değilde onca gelip konuşmasını beklediğim zamana yanıyorum ne aptalmışım ya ben de sanmıştım ki işte ne anlarsanız gerisini...

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• erkek adam kendi gelir sevdiğini söyler, kendisi kaybetti üzülme kuzum..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Üniversite de bir kural vardır ilk iki hafta sevgili yaptın yaptın yani o da fırsatı kaçırmamış. Boşver sen onu önüne bak. Bir tanesi için belki de seni çok mutlu edebilecek insana kapını kapatma. Emin ol daha çok sevip sevileceğin birisi elbet karşına çıkacaktır. Ne zaman istersen konuşabiliriz. Her zaman dinlerim mesaj atman yeterli.

0|0
    0|0
  • eeeee ne bekliyodun küçüğüm.

1|0
    0|0
    • neden o zaman aşk yokişte

• unutma ilişki bakışma demek değildir zaten sana açılamamış seni o kaybetti dert etme.

• Sana hak veriyorum.

1|0
    0|0
    • ya hak verdin neden peki diger arkadaslar ne bekliyodun felan yazmış

• Aptalım dedin ya, ben ona hak vermiştim.

• Neden onun gelip konuşmasını bekledin ki?Sen gitseydin.Çocuğun bir suçu yok burada,kıskanma :)

0|0
    1|0
  • 5 ay boyunca bakışıyordunuz ve tanışmadınız? Bu eskidendi ne yazıkki. O kadar uzun süre birşeyler olmadıysa unut gitsin bu ilişkiyi, olmayacağı belliymiş :)

0|0
    0|0
    • ya olay gecti gitti.amam cocuk fce anlattıgım gibi bir resim koymuş omu yorumlatmak istedim sadece

• bu çocuk aklını yemiş demektir bakısırken bir baskasına kacması saglam ayak değil demektir seviyor olsaydı adam olurdu demektir...

0|0
    0|0
    • yani heralde bakışmalar bitti dershane kapadı sora hemen buldu mantıksız işte amac belli degil

• elbette sana katılıyorum benimde bir şüphem varda şimdi soru paylaştım dün ama olmlu ve olmsz bir cok cevap aldım :(

• daha büyüyecek ablası... az zamana ihtiyacı var :)

0|0
    0|0
    • neden oyle dusudun ne yapmaya calışmıştı

• sen değil!

• ee o da ben ona karsılık vermiştim niye o onu anlamadım

• unut onu gitsin...

0|0
    0|0
    • ya unuttuk tabikide amacını merak edyorum hala

• aptallık derken niye boyle ispat etsin ya ne salak birisinden hoşlanmışım

• aptallık neyse o

• dahaa cocuk ablası duzelır ;)

0|0
    0|0
  • Evet, kendini tanıyorsun en azından.

0|0
    0|0
  • insan hata yapa yapa doğruyu bulur.. ve şimdi ilişkilerinde daha seçici olacaksın..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Altı üstü bakışmışsınız, bir bakıştan bir sürü anlam çıkarınca böyle oluyor işte. Beklenti içersinde olmasaydın, ortada somut bişey yokken umut etmeseydin böyle hissetmezdin.Çocuğun yaptığı birşey yok ki ona kızasın. Hiç senin olmamış ki kaybedesin onu. Boşvericeksin hayatına devam edeceksin hiç birşey olmamış gibi ki olmamış zaten.

0|0
    1|0
    • yanılıyorsun sınıfıma gelip bakmalar musade edermisin diyememeler sureklşi etrafımda dolanmalar gulmeler konuşmaya calışmalar boş boş ogretmenler odasında dolanmalr tek ben degil herkes oyle sanmıştı kendi kendime gelin guvey olmadım 5 ay diyorum yani 1 HAFTA degil soylesene sen ne anlardın bu durumda ha.ilk o başlattı hem.ayrıca arkları izliyor.buyrda bir suru sorum vardı davincvi şifresi felan.simdi kim ne yaparsa yapsın ama kimsenin beni aptal yerine koymasına izin vermem

• sana aptal diyen olmadı bunu kendin kendine söylüyorsun 1.

sadece ilgi göstermiş söylediklerine göre yine ortada bişey yok gelip konuşmamış bile, umursamaman gerek 2.

senden karşılık alamadığından vazgeçmiştir belki bu durumda aptal durumuna da düşmüş olmuyorsun, içinde yaşadıklarını söylemediğin sürece kimse bilemez rahat ol.

önemseme böyle şeyleri.

• karsılık vermesem bakmazdı dimi 5 ay bende kARSILIK VERDİM Kİ BAKMIŞ BAKTIGINI GORMUSUM.AYRICA SEN HAKLISIN BELKİDE SADECE SALAK DURUMUNBA DUSMUS GİBİ HİSSEDİYORUM

• Sahip olmadigin birinin kayip acisini yaşıyorsun..

1|0
    1|0
  • Sen yaklasmaya calıssaydın erkekten bekleyecegıne =) Kaparlar sonra boyle =D

0|0
    1|0
  • erkek milleti işte canım. takma salla.

0|0
    0|0
  • Vah yavrum!

0|0
    0|0
  • bazı erkekler bir kaç kişiye bakarlar sadece bakmayı bir şey sanıp umutlanmayın artık kızlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...