Tenisle ilgilenen, bilen arkadaşlar bana yardımcı olabılır mı?

yeni başlıyorm tenıse kendım ogrenmeye calısıyorm. Bıleklerım ınce ve kolum da kısa.. Bana en uygun raket hangısı olur sızce?
Tenisle ilgilenen,bilen arkadaşlar bana yardımcı olabılır mı?

Güncellemeler:
kimse yok sanırım :((

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kolun kısa oldu için orta boyda raket almanı öneririm. Ancak yinede raketi alacağın yerde farklı türdeki raketleri dene. Çünkü en iyi olanı sen bilirsin ancak. Elinin ve duruşunun rahat olması gerekmektedir. Ayrıca başarılar dilerim. Yazdıklarım biraz karışık oldu ama affola.

0|0
    0|0
    • estafurullah. Ben ıkıncı el almayı dusunuyorm. Çünku şimdilik haftada bir kere oynuyabılıyorm. Bu kpydugum resmde raketlerın hepsı 50 lıra

• Rica ederim arkadaşım en doğrusu bu aslında. Ayrıca pahalı olan kalitelidir diye bir yanılgıya kapılma. Çok ucuz olmasada orta fiyata almıştım ben zamanında raketimi.

• Tekrardan tebrik ederim, bol şans. Grand Slam Şampiyonluğunu duymak dileğiyle... :)

Erkekler Ne Diyor 2

• 1 sene tenis oynamışlığım var. Eged kolun kisa bilegin inceyse orta boylarda birsey secmelisin kisa da olabilir. Uzun olanlar biraz sikinti yasatabilir. Attigin sol alt kosedeki resimdd en ustteki mavi raket olabilir mesela

0|0
    0|0
    • Kolu zaten kısa olduğu için raketinde küçük olması pek doğru olmaz. Ondan dolayı mavi renkli olandansa yeşil renkli olan raket daha iyi olabilir, haksız mıyım?

• Sen bilirsin 👍

• @frkn960 benım de kafam karıstıı :///

• Sarı mavili olan

0|0
    0|0
    • bende onu dusundum ama onun ustundekı daha ıyı olmaz mı?

• yanı kol kısa derken ben kısayım kolum da kısadır buyuk ıhtımalle :) ama cok mu kısa bılmedım şimdii

• Dene istersen onları daha rahat karar verirsin 😊

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...