Hadi herkes bir sırrını açıklasın mı?

hadi herkes bir sırrını açıklasın mesela ben küçükken evledikten sonra çocuk oluyor sanmıştım ne malım :)

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• tweety'nin erkek olduğunu öğrendiğimde şoka girmiştim. :((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• çocukken kapımızın önüne devamlı bir araba park ederdi.. kapıya çok yakın olduğu için eve girmede zorluk çekerdik... hep çok söyledik buraya kapımızın önüne park etme diye... anlamadı... bir gün aklıma geldi japon yapıştırıcı aldım gece çıktım arabanın kilit kısımlarına bu yapıştırıcıyı sıktım.. hemen içeri kaçtım.. eve de söylemdim.. kızarlardı... sabahleyin.. eşekten düşmüşe döndü. ? çok güldüm :)) dahada oraya park etmedi...

0|0
    0|0
  • İlkokul arkadaşım murat.. Beden eğitimi dersinde soyunma odasında gömleğine ben bastım kafana lastikle kağıdı gerdirip ben patlattım bir çok kez o kızın peşini bırakmanı söylemiştim :)

0|0
    0|0
  • verdiğin örnek sır mı acaba?

1|0
    0|0
    • daha sonra öğrendiğimde herkes benle dalga geçer diye saklamıştım

• Battal gaziyi küçükken Bakkal gazi zannederdim..Ordusporu da ordunun takımı..Askere gidince orda oynucam derdim

2|0
    0|0
  • Bizde 2 haftada bır pazar gunlerı pıknıge gıderdık..pınkıge gıdıcegımız hafta gelınce, ormanda sırınlerı gorebılmek ıcın tum hafta boyunca son derece uslu olmaya calısırdım..

0|0
    0|0
  • bende bi arabanın lastiğini:gideceği yolu tahmin ederek yolun üstüne sadece 1 tane çiviyi altına küçük bi taş koyarak patlatmıştım.

lastikçi Binali abi ile anlaşma yapsaydım keşke :D

0|0
    0|0
  • Sana hastayım deli oluyorum yıllardır içime attım bumu ama soyledim rahatladım simdi.ben gemi olayım sende limanim ol.varmisin

0|0
    0|0
  • Kendimi çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • ben küçükken pip.nin sadece işemek için yaratıldığını sanırdım hah ha lolo lili li

0|1
    0|0
  • ben de sadece çocuk yapmak için cinsel ilişki yaşanıyor sanırdım :P

0|0
    0|0
  • öyleee değil mi yaa laa..

0|0
    0|0
  • Bende hamileyken çocuğun arkadan zorlayınca fırladığını zannederdim ;)

0|0
    1|0
  • İlk p*rno izlediğimde 1 hafta şokundan çıkamamıştım :) sürekli aklımda o pozisyonlar sesler felan

2 ci defa izledim daha birşey kalmadı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...