Protein tozu kullanan var mı?

arkadaşlar ben vücut geliştirmeye başladım gittigim salonda ki hoca protein tozu kullan bana sorarsan dedi. kullanan var mı zararlı diyorlar dogru mudur? daha önce boks yaptım karşıydım aslında toz kullanımına ama ne bileyim hoca biraz bahsetti kafama takıldı

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• bence antreman sonrası whey protein on numaradır whey antreman sonu yıkımı engelelr yapımın hemen başlamasına yarsımcı olur gleişim acısından gerwklidir ama sadece bu yetermi yeterli değildir günlük kilo bası en az 1.5 gr yükleme dönemlerinde 2 gr civarı protein alınması gerekir tek basına bir işe yaramaz ama dengeli ve düzenli beslenme içinde uygularsan o çarkın için altın değerinde kullanılır ve gereklidir wheyin avantıjı sindirimi cok kolay hemen sindirime geçiyor 20 dkya aindiriyo vucut buda ann üstüne sağlam ğrotwi. Yüklwmw şanaı tanıyo ve protwin zararlı değildir ek gıda maddesidir sı lor peynirlerin yapıldığı peynir altısuyundan öZel işlemlerden geçerk yapılır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kullan sana tavsiye ederim hocan bide kullan dediyse belirli bir şey uygulayacak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hocalar hep öyle der zaten. İlk 6 ay kullanmamanı tavsiye ederim. Adama gibi spor yapmaya başladıktan sonra kullanabilirsin. ama abartma. Spor öncesi ve spor sonrası 1 ölçek kullan. Hocalar sorsan sabah akşam toz iç diyorlar.

0|0
    0|0
  • ilk önce araştır internetten belli başlı bilgiler bulacaksın insanlar 7 24 sigara içiyor yok redbul yok kola gibi içecekler tüketiyor protein tozundan ölmezsin ya :)

0|0
    0|0
  • Baslardaysan daha yumurta ve tavuk yesen ihtiyac olmaz ama daha agir calismaya basladiginda kullan zarari yoktur cok.

0|0
    0|0
    • evet daha yeni başladım zaten kullansam bile 2 ay sonra falan başlarım

• Bilinçli kullanmana bağlı yoksa bobrek ve karaciger perte cikar kanka

0|0
    0|0
  • ben kullandım bir zararını görmedim

0|0
    0|0
  • Kullan. Zararlı değil ya

0|0
    0|0