Bir insanın gülüşü gerçek mi sahte mi nasıl anlarsınız?

Numara mı gerçek mi nasıl anlaşılır duruşu bakışı nasıl olur? Bir insanın gülüşü gerçek mi sahte mi nasıl anlarsınız?

0|0
27|44

En İyi Kız Görüşü

• Bunu anlayabilmen için yeterince insan tanıman gerekir... Bunun dışında alacağın bilgiler sadece tahmini çözümlere ulaştırır... İnsanları tanıdıkça onların yalanlarının da ortaya çıktığına şahit olacaksındır, işte o yalanlar ortaya çıktığında sakın bozuntuya verme ve yalan söyleyen o insanı iyi izle... Nasıl yalan söylediğini izle... Dünyada yalancı oldukça fazla, yani deney malzemen her zaman olacak... Şimdi ben sana gülünce gözlerinin içi güler diyecem, sen bana bunun nasıl olduğunu soracaksın ve sana bunu örnekleyemeyeceğim. Bir kişi eğer ki güldüğünde seni de gülümsetebiliyorsa ve oraya bir enerji yayıyorsa o insan samimidir... Eğer ki bir insanla bir ortamda oturduğunda bir şeyler seni huzursuz ediyorsa mutlaka bu işte bir iş vardır... Vicdan denilen şey var ya hani o sana bazen hisettirir doğruyu ve yanlışı. Bu yüzden birşeye ne körü körüne bağlan ne de çok uzak dur, sadece izle. Ne suçla ne de bağırıp çağır, sadece izle...

0|1
    0|0
    • Teşk ederm eline sağlık

Yalan söylemeyen insan da anlar mı karşı tarafın yalanını?

• Tabiki anlayabilir... Yukarıdaki durum ile anlayabilir. Yalan nasıl söylenir bileceksin ama yapmayacaksın. Tüm kötülükleri öğreneceksin ama bulaşmayacaksın. Saf olmamalı insan bilinçli olmalı, azıcık fesat düşünmeli, bundan kastım en kötü olasılıktan yola çıkmalı ama bunu karşısına sezdirmemeli, eğer böyle olmazsa bu acımasız dünyada çok canı yanar insanın...

• Aynen katılıyorm teşk edrm

Kızlar Ne Diyor 26

• Gözlerden anlaşılır, zaten gözler kalbin aynasıdır.Kalp edebe sirayet eder. Bir insanın edebi de gülüşünden anlaşılır.Kahkaha atan ve sesli gülenlerden her zaman çekinmişimdir. (tabii ki istisnai durumlar var, ben genelleme yaptım)

1|2
    0|0
  • yapmacık olan ınsan gulusunden konusmasından kendınden ole tavız verırkı hamen rengı bellı olur gulusun sahte olan herseyın bı rengı vardır

1|3
    0|1
  • Eğer şu hayatta yeterince insan tanıdıysan o gülüşün sahte mi gerçek mi olduğunu anlamak hiç zor değildir...

0|1
    0|0
  • Gözler her zaman etkilidir. Ayrıca gülerken sadece o gülme havasında olup olmadığından da anlayabilirsin. Gülerken gözler başka tarafa gidiyor , dudaklar ise hafiften gülümseyip tekrar ciddiyete bürünüyorsa anlayabilirsin. ~

0|2
    0|0
  • gülerken gözleri de gülüyorsa samimidir. sahte gülücük biraz robotumsu olur mimikler ele verir sahte olduğunu anlarsın yaa hele karşıdakini iyi tanıyorsan daha kolay anlarsın.

1|1
    0|0
  • gözlerine bak... eğer gözlerinin içi gülmüyorsa numara yapıyordur...

0|4
    0|0
  • içten gülüyorsa gerçektir.. gösteriş amaçlı öylesine dikkat çekmeye gülüyorsa sahtedir :D

0|1
    0|0
  • öyle bi rol yapar ki anlayamazsın

0|3
    0|1
  • Yapmacık gülen insanın gözleri donuklaşıyor

1|3
    0|0
  • gözlerinden anlarsın

1|1
    0|0
  • anlayip napcan.

0|1
    2|0
  • link

gülüşüm içten olablr bu da sna koyablr.

0|0
    0|1
  • samımı bır gulus kendını bellı eder.. sevdıgını ıcten bakısını muhakkak hareketlerı ele verır..

0|1
    0|1
  • hissedersin. gülüşü içine işlemiyosa yada rahatlatıcı değilse sahtedir

0|2
    0|0
  • rolünü iyi oynuyorsa anlayamazsın

0|1
    1|1
  • sadece dudakları gülüyorsa sahtedir

0|1
    0|0
  • bazı insanların gözlerinin içi güler derler sanırım ordan anlaşılır sahtemi gerçekmi

0|1
    0|0
  • bunu anlaman için müneccim olmana ya da davranış bilimci olmana gerek yok göz cevresi kırışıyorsa gerçekten gülüyordur.sahte gülüşte göz cevresi kırısmaz

1|0
    0|0
  • ıhıhıhhııhıh diyosa yalandan gülüyodur

0|1
    0|0
  • gözlerinden ^^ ^^ :*

0|1
    0|0
  • O sıcaklığı hissetmiyorsan sahtedir, bu his nasıl anlatılır ki, gerçekten sahte olup olmadığını anlamıyor musun?

0|1
    0|0
  • Sahte olup olmadığını ben belli ederim zaten.

0|1
    0|1
  • Çok basit bir şey bu...İyi analiz etmen lazım...

0|1
    0|1
  • ben yerlere yatip kahkaha atiyorum:D insnalar bunu sahte saniyor ama eger haha diyip geciyorsam asl o sahtedir

0|1
    0|0
  • Onemli olan gozleri gulerken gozunun ici parliyorsa sicak bakiyorsa sahte degildir

0|1
    0|0
  • anlaşılıo nezaketen mi yoksa içten mi güldüğü. ve arkadşlarında dediği gibi gözler etkili

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• Güldüğünde yahut gülmeye çalıştığında yüzüne bak, iyi bir oyuncu bile 5-6 seferden sonra zoraki gülüşlerini belli etmeye başlar.

Yüzüne baktığında ne yapıyor acaba dersin, mutasyona uğramış bir yüz ifadesi de cabası. Çok zor değil yani belli eder kendini. Şüphelendiğin biri varsa 1 dakika aralıklarla güldür, komik olmasın.

Anlarsın...

0|1
    0|0
  • Göz bebeklerinden... Gözleri de gülüyorsa samimidir...

0|1
    0|0
  • Yüz kasları istemsiz biçimde şekillenir. Özellikle göz çevresi, üst yanak ve kaşların hareketliliği spesifiktir. Yüz içinde tanımlanabilmiş 3000 adet ifade barındırır. Gülmenin gerçek olup olmadığından, gerçekten gülüyorsa bile gülmenin altında yatan sebep de anlaşılabilir.

0|1
    0|0
  • 1) Göz çevresinde kırışmalar olduysa. (Göz çevresindeki kaslar sadece insan gerçekten gülümserken kasılır.)

2)Gözlerine baktığında gözlerinin içinin gülmesi olarak tabir edilen, gözlerin daha parlak olması ve gözbebeklerinin daha küçük olmasıyla.)

3) İçtenliğine bakarak. (İçten olmayan gülmelerde genellikle tam anlaşılmayan espriye gülermiş gibi davranırlar)

1|0
    0|1
  • Beden dili yüzündeki ifade belli eder zaten.

Kazandıran Beden Dili - Dr. Zülfikar Özkan kitabı tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • Bunu cevaplamak zor hatta imkansız çünkü tamamen insanın sezgisel his yapısıyla alakalı, kimisi ağır bir yalana bile kanar biraz tebessüme inanır kimiside adamın içini görür. Mesela ben bunu anlıyorum çok hata yaptım çok yalanla karşı karşıya geldim bu yüzden insanları biraz konuştuktan sonra tanıyabiliyorum. Sonuçta zamanında bir tecrübe kazandım.

0|1
    0|0
  • Her şeye gülmeyen birinin gülüşü çok uzun sürüyorsa ve diğerleri gülmeye başladıktan sonra gülmeye başlıyorsa sahtedir.

0|1
    0|0
  • Sen doğal biriysen davranışlarında gerçekten içten gülen biri ile gözleri kapanmadan kendini kaybetmeden,güldükten sonra tepki bekleyen tipler genelde yapmacıktır. Kendine hakim olamıyor,durumla ilgili bilgi veriyor ,gözlerini kapatıp güzel vakit geciriyorsan katılmaya devam :D

0|1
    0|0
    • O ayarı çok güzel yapıyordu ama belkide ben anlamamışımdır

• Boşver,hayatın tadını çıkar.. Gülmeninde tıpki esnemek gibi psikolojik bir belirti olduğu gözlemlenmiş,tıpkı grip gibi bulaşıcı ve çok yararlı. Olabildiğince gülmeye çalış,Sinir sistemin hatta beynin bile espritüel ortamda gelişir.Bunun yanısıra en zor durumları çok hafif sayrıklarla geçirirsin eğer gerçekten mutlu biriysen.Gül güldür onun bunun lafına bakma ne olur ne derler deme.. Sinirlenince,kızınca .. sevinince.. korkunca gül bunun karşılığını çok yakında pozitif cevaplarla alırsın =)

• Çok derin gülüyor gözünden yaş gelmiyorsa sahtedir. Eğer yaş geliyorsa gerçektir.Sahte gülücük gülmeyi dizginlemeden hemen suratı normale dönerken gerçekten gülen insanın yüzü yavaş yavaş normale döner.Çünkü gerçekten gülen insan hemen kendine gelemez.Sık sık çabuk çabuk gülüyor hemen etkisini kaybediyorsa durum tartışmalıdır.

0|1
    0|0
  • "Duchenne" gülümsemesi şartlarını Internet'ten araştırırsan, ve örnek resimlere bakarsan, samimi gülüşü görebilirsin. Tamamen bilimseldir.

0|1
    0|0
  • gözlerinin içine bak gülerken. anlarsın.

0|1
    0|0
  • Gözleri ele verir eğer arsızlık derecesinde profesyonel değilse.

0|1
    0|0
  • Gözlerinden anlarsın kardeşim.Gözlerinin içi gülüyor diye bir söz vardır ya hani.Gerçekten hissederek gülüyorsa,yapmacık değilse gözleri de güler insanın..

0|1
    0|0
  • gözler tamamı ile açık

dudaklar doğal ve açık dişler görünüyor

şirinlik varsa doğal gülüştür...

gözler kısık

dudaklar ince ve dişler görünmüyor

şirinlik ve doğallık hissedilmiyor ise sahte gülüştür.

1|1
    0|0
  • sahte bir gülüş kadar acıklı bir şey yoktur

0|2
    0|0
  • kızlar felaket rol yapar anlamak mümkün değil...

0|2
    0|0
  • sadece gulusten zor ya zaten bıraz zaman gecırırsen hareketlerı tavırlarından anlarsın ne ayak oldugunu :)

0|1
    0|0
  • Insan sarrafi olman lazim. Yoksa birkac kurala gore anlamaya calisirsan, sansli oldugun durumlar disinda genelde ise yaramaz.

0|1
    0|0
  • mımıklereden, anlasılır... ınterneten bulabılırsen , gulmekle ılgılı bı bbc belgeselı olcaktı ..

0|1
    0|0
  • O Gözler bana Aşkı Anlatır Gözlerinde Bulurum Sevda Sözlerini Gözlerinde Yaşarım Aşkımı Ebedi Sevgimi... GÖZLERDEN...

0|1
    0|0
  • kahkahaları taa içlerden geliyosa gerçektir, öyle yapmacık bi gülüşse zaten içten falan değildir ;)

0|1
    0|0
  • Gerçekse göz kenarlarının kırışması lazım.

0|1
    0|0
  • link çok alakalı değil ama komik :D

0|1
    0|0
  • Güldüğünde kaş braz daha aşağı düşer göz çukuru belirginleşir ağızlar kulaklara brz daha yaklaşır

0|1
    0|0
  • anlarım ben. öyle kabiliyetlerim var. keşke anlamasam ama anlıyorum b.k varmış gibi. gizli ajandaları da anlarım

0|1
    0|1
  • güldüğü espiriye bağlı abi

0|1
    0|0
  • Gözler kalbin aynasıdır diye bir laf var. Bence doğru :)

0|1
    0|0
  • Yüzünden mimikten anlaşılır yani ben anlıyorum

0|1
    0|0
  • İçten gülüş ve içten bakışlar kendisini mutlaka belli eder..

0|1
    0|0
  • Gözlerininiçi gülüyorsa bilki gerçekten gülüyordur gözler kalbinde aynasıdır unutma

0|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    14
Yükleniyor...