Sevgiliniz yanınızda gaz çıkardı, o an güldünüz ama aklınızdan çıkaramıyorsunuz şimdi.. n'aparsınız?

Resmen bildiğiniz o-uruyor. hemde uzun uzun suluca. o an gülümsediniz ama simdi uyku bile uyuyamıyorsunuz nerdeyse ehep aklınızda..napardınız

0|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

• Sulu olduğunu nereden anladın gurul gurul fokur fokur ses mi çıkarıyordu :D Ayrıca bir osuruğun uykulara zarar olabileceğini hiç aklıma gelmezdi.. Adam demek ki gayet içten osuruyor :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• bütün derdin bu olsun be dertlihatun... bunlar insani şeyler...

0|0
    0|0
  • insanın doğasında var bu,belki yanlışlıkla kaçmıştır,midesi rahatsızdır o an.

bu kadar büyütmeye gerek yok,sanki aynısını hepimiz yapmıyoruz arkadaş.

0|0
    0|0
  • Yarasın aşkım derim ne diyeyim. Sal sal ben yokmuşum gibi. Seranat yapıyor resmen ya la.

1|0
    0|0
  • Eğer bunu gülerek ve kasıtlı yapıyorsa rahatsız olduğunu belli ettiğinde bunu yapmaz, sen hoşuna gitmiş gibi davranırsan şiddeti dahada artacaktır. Bir daha sefer de hafifçe kız

"Aşkım rahatsız oluyorum midem bulanıyor yapma yada tuvalete git orada yap" de mesela bir daha yapmaz o zaman.

0|0
    0|0
  • suluca nedir koptum valla :D

1|1
    0|0
  • yanlışlıkla olduysa neyse ama bilerek yapıyorsa nalburdan birtane tıpa al tak malum bölgeye sora geç karşısına sen o-sur ::)

1|0
    0|0
  • bende ossurrum ama öyle böle değil yani bildiğin hiroşimaya çeviririm odayı

minyatür hiroşima yaparım odayı bi çakmağa bakar yani. sinirlendim

neyse sakinim

0|0
    0|1
  • aaabi normal klarşılayan insanları tanımakj istiyorum ya onların hayatını araştırmak istiyorum, tamam normal insani ama herşeyin bir adabı usulü var neyin kafası bu arkadaşım

0|0
    0|0
  • Dertlihatun tek derdin bu olsun Şu yöntemlerden birini beğen ve uygula link

0|0
    0|0
  • onu gaz odasına kapatıp yağından ne tür bir sabun yapabileceğimi düşünmek ve düşünmemek arasında gider gelirdim :)

0|0
    0|0
  • aklından da çıkmadığına göre sağlam osuruuukmuş hee...

0|1
    0|0
  • gazman aşkım derim:D hem hanginiz osurmuyo kaçırır normal şeydir

1|0
    0|0
  • sevdiğinin yanında osurmazsın benim bildiğim, osurduğun kişi kankaya bağlanmıştır ancak..

0|0
    0|0
  • Ben gülmem öperim maksat kendini küçük düşmüş hissetmesin diye.

0|0
    0|0
  • yuh ulan be bu düpedüz denyoluktur, hala sevgilin mi o senin..

0|0
    0|0
  • derdin buysa kolay

bir seferde sen osurursun ödeşirsiniz

biraz da o uyuyamasın

0|0
    0|0
  • boşanma nedenı sen nedıyosun yaaa :D

0|0
    0|0
  • bunlar özel şeyler yaa, burda paylaşmayın. iğrençsiniz.

0|0
    0|0
  • niye uyuyamıyosunki osurarak adınımı söyledi senin naptı?

0|0
    0|0
  • bende osururdum arada sınıfsal fark olmasın :)

0|0
    0|0
  • Karşılık ver ona~

0|0
    0|1
  • arkadaşlar afrikadaki açlar için üzülmeyi 10 dakikalığına bırakın bu arkadaşın çok ciddi bi derdi var.

1|0
    0|0
  • Yanlısıkla dahi kucukte olsa ilkde olsa soğurum direk ayrlırım . Yapım bu benim

0|0
    1|1
  • hahahaha :D bence bu olayın neresini kafana taktın anlamadım insan yalnızken rahat rahat osurur rahat olduğu için demek ki senin yanında kendini rahat hissediyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• içine çekseydin

1|1
    0|0
  • level atlamissiniz bacim. ben olsam uykum kacmazdi da rahatsiz olurdum hani. neyseki o levela hic gelmedik. gayet dikkatliyiz.

0|0
    0|0
  • Hoşlanmazım ama uykularımda kacmazdı

0|0
    0|0
  • daha büyük dertler var şeker unut gitsin :)

0|0
    0|0
  • bi daha ki sefere sen de zart zurt osur suluca :D

0|0
    0|0
  • Ne var bunda ya mutlu olurdum hatta.

0|1
    1|0
    • ilginç bi fantazi dünyan var galiba mutlu olurdun ;))) sakın sevgilin bu cevabını okumasın yanarsın

• samimiyetten demek istedi heralde

• Sanki herkes yapmiyo ya buraya gelip kibarlik taslamayin arkadas :D sevgili iste osursa da sevgili osurmasa da sevgili :P

Yükleniyor...