Çok yakın bir arkadaşınız kazık atmış size, 1 yıl sonra öğrendiniz, ne yaparsınız?

Çok yakın bir arkadaşıma ciddi anlamda çok byük bir sır vermiştim. Geleceğimi falan etkiler yani. Bu kız bunu gidip başka birine anlatmış. E haliyle o başka biri de diğer başka birine. Aradan taa 1 yıl geçti, düşünün öyle bir yayılmış ki bir kafe de yan masada geçiyormuş adım bu sırla birlikte, diğer masadaki arkadaşım duymuş. Çocuk o konuşan kızların yanına gidip siz nerdeen tanıyorsunuz İnci'yi, hem bunları nerden biliyorsunuz diyince işte o ilk sırrımı başkasına anlatan arkadaşımın adını verip ondan duyduklarını söylemişler.

Sır hala benim için çok önemli, hala hayatımı etkiler ama bu kıza da ihtiyacım var bazı konularda. Lazım bana yani anladınız mı kullanılabilir. Napıcam ben şimdi ? Sırrı niye yaydın diye döversem, sırrın daha da çok yayılma ihtimali var mı sizce?

Çok teşekkürler..

0|0
25|46

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 45

• Taşıyabileceğinden fazlasını yüklediğinde eşekte çöker, insanda.

Hangi arkadaşına neyi ne kadar söylemen gerektiğini böyle öğreniyor insan.

0|1
    0|0
  • döversenmi ? onu bazı konularda kulanmayı düşünüyosun hımmm cook yakın arkadaşın bu öylemi insan olmaktan sayenizde nefret ediyorum.

2|0
    0|0
  • Neden birine sır verirsin? tek başına taşımak ağır geldiği için mi?

Dövmek saçma bir olay dövmek nedir ya... Dövmek bi işe yaramaz öcünü almak için yakın arkadaş ol sırlarını öğren açıklarını bul, sana lazım olan tarafı ile işin kalmadığı zaman bildiklerinle onu yok et...!

=) anaaamm gaza geldim...!

1|0
    0|0
  • dövvvvvvvvvvvvvvv

0|0
    0|0
  • İnsanları menfaatin için kullanmamayı öğrenirsen belki onlar da sana daha insacıl yaklaşırlar. Menfaatin ağır basıyor anladığım kadarıyla.

2|0
    0|0
  • ne demek kullanılabilir? demek ki arkadaşlığınız menfaat ilişkisi sadece. e böyle bi arkadaşlıkta sırlar da havada uçuşur menfaatler de

0|0
    0|0
  • Sırrı niye yaydın diye döversem -

Kopma noktası :DD kız kavgası gelince aklıma gülesim geliyor :D bide üslup süper "döversem"

1|0
    0|0
  • 1 yıl sürmüşse kazık bayaa derindedir. malmışım derim. insan bir yıl kazığı taşır mı be? o sır yayılmış kuzum yeterince. git başka sırlar sakla. bu kez yayılmasın :) ehehe. sırmış :)

1|0
    0|0
  • Zor bir durum..Öncelikle 2 kişinin bildiği sır değildir.. Baştan anlatmayacaktın..Ama ben yerinde olsam ilişkimi keserim yol veririm..

0|0
    0|0
  • 2 kişinin bildiği sır değildir diye boşuna dememişler

0|0
    0|0
  • affedılebılrı bı durum ıse affetmen daha dogru gıbı- ustudnen 1 yıl gectıgı ıcın... yoksa affetmem

0|0
    0|0
  • s*ktir çık arabamdan şarampole atla.

0|0
    0|0
  • sende mi brütüs derim...

0|0
    0|0
  • dövme kesinlikle :) onun bi acığını bulmaya çalış derim olmadı cek git uzaklara dayanamıyorsan kardeşm :)

0|0
    0|0
  • Olan olmus

0|0
    0|0
  • hata sende sen nasıl en yakın arkadaşına verdiysen sırrını oda enyakınına vercektir böylede devam edecektir önüne gecemezsin söyle baride bizde bilelim artık neymiş bu sır

0|0
    0|0
  • İnsanlara bana lazım mantığı ile yaklaşırsan insanlar seni üzmek icin elinden geleni yapar biraz özeleştiri yap

0|0
    0|0
  • :)) Sırrını bilmeyen bi sen kalmışsın zaten boş ver gitsin.

0|0
    0|0
  • Karilardan dost olmaz.adı üstünde karı milleti.

0|0
    2|0
  • iki kişinin bildiği sır değildir.. bi' daha kimseye sır verme..

0|0
    0|0
  • Kazıkla 1 Gezdigimi Ögrendigimde Tabiki Birşey Yapmam Ama Asla Birdaha Muhattab olmam.

0|0
    0|0
  • neden yağlamadın

0|0
    0|0
  • ben de ona kürek atarım

0|0
    0|0
  • tak açacaksın takmayacaksın

0|0
    0|0
  • Cezana katlanacaksın fazla yapabileceğin bir şey yok...

0|0
    0|0
  • ne demiş :)

0|0
    0|0
  • artık arkadaşım olmaz bu kdr basit o yok

0|0
    0|0
  • o kazığı alırım to biiipp so biiiippp

0|0
    0|0
  • Bununla ilgili bi karikatür vardı. Bundan sonra gizli hesapla bize anlat en iyisi. İçini bize dök

0|0
    0|0
  • intikammmmmmm

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 25

• o artık sır değil. 3. kişi biliyorsa sır olmaktan çıkmıştır. eh seninki de ta 1 yıl önceden sır olmaktan çıkmış. o arkadaşın sokak ortasında dövülmeyi, saçının başının yolunmasını hakediyor da sen onun seviyesine inme boşver. ona ağır gelecek bir sözle hayatından çıkar. konu her ne ise daha fazla yayılmaz umarım.

1|3
    0|0
  • Ya sır kimseye vermemelisin.. biliyorum bi ihtiyaç insan paylaşmak istiyor ama bi insanı asla tam olarak tanıyamazsın.. o yüzden sır konusunda kendinden başka kimseye güvenme annem.. o karakterle ilişkimi tamamen keserdim. yayılacaksa da sırrının arkasında ol başın dik dur.. umursama.

0|0
    0|0
  • işte isizn en büyük hatanız böyle önmli bak hayatımı etkileyek bişi diyorsun sen ne anlatıyon ki baskasına insanlara gvenilmeyeceğini daha öğrenememişsin olan la ölene care bulunmaz yayılcagı kadar yayılmıs senin yerinde olsam o kızı komaya sokardım nası durabiliyorsn anlamıs değilim.

0|0
    0|0
  • bence once dostca yaklas yanına sende onun sırrını ogren ıspatlama ıhtımalı var mı ? oyle bısı yok desen fılan ?

0|0
    0|0
  • kızı adam yerine koyup da söyleyen benim,kızmam yani ona

kendime kızarım,onun beşer olduğunu düşünemeyen benim çünkü...

sırrı bilmeden de şunu,bunu yaparım diyemem...yalan olb. çünkü

0|0
    0|0
  • Hayatın kuralı bu zaten insanları menfaatin için cevrende tutarsın sende öyle yap hesap günü gelecektir sabırlı ol =)

0|0
    0|0
  • ben de öyle bir kazık yedim ama çarık olunca insanın suratında beş para etmiyor..zamanında güvenip anlattım da her şey dillerde..her türlü fenalığı bekliyorsun,suç ise seçemediğimiz insanlarda değil bizde bana göre..dostken faydası yok hani düşman kesilmişken şimdi sana adam olabilseydi tutup da anlatmazdı sırlarınızı..gün ola devran döne...elbet bir gün geliyor kendi başını yakıyor insan...dövsen de sövsen de o söylemekten haz alacaktır..en kötü ihtimal gidip savcılığa şikayette bulunursun..

0|0
    0|0
  • ona artık sır diyip durma o sırlıktan çıkmış. zaten 2 kişi bildiği sır değildir.. neyse bence sen o kızı bi güzel döv zaten başka da yapacak bi şey yok...

0|0
    0|0
  • Kes ilişkini kes ben bi kere hata yapan en yakın arkdaşımı affettım emın ol şımdı keşke o zaman bıraksaydım diyorum ondan ne hayır gelebilir ki senın sırrını yaymış millete ne beklersın.

0|0
    0|0
  • dövme çek yanına sende onun hakkında çok önemli şeyler öğren elinde koz bulunsun yarın birgün döversen eğer. etkiye tepki olsun yani

0|0
    0|0
  • hayatından çıkar bence ama önce döw sende onun hakkında başka bi dedikodu çıkar deli oldum kıza

0|0
    0|0
  • yazık der geçerim yapcak bişey yok

0|0
    0|0
  • iki kişinin bildiği sır degıldır dıye bosuna dememısler:) sen de onun sırrını öğren sonra misilleme yaparsın bırındeen duyarsam dıye :)

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun durum çok vahiim...

0|0
    0|0
  • Hakkında bildiğim bütün özel şeyleri en yakınlarına anlatırdım :D

0|0
    0|0
  • ya bi git ya

0|1
    0|0
  • Ya bırak ne lazımlığı onun gibisini elini sallaya sallaya bulursun. Önce gözünü korkut, elindeki her şeyi almaya çalış. Sevgişlisi varsa onu falan. Sonra da vur kıçına tekmeyi.

0|0
    2|0
    • İğrençleşmenin alemi yok ya:D

• Bence yapılan zaten yeterince iğrenç? Bilemiyorum, intikam duyguları fazlasıyla kabarmış biriyim ben, belki sağlıklı düşünemeyebilirim.

• madem yaydı yalanlarsın gerekırse ıspatla dersın

0|0
    0|0
  • Direk ilişkiyi kes,olan olmuş artık yapacak bişi yok

0|0
    0|0
  • Kullanmak istiyorsun.Sen de sorunlusun.

0|0
    0|0
  • Sır olmaktan çıkmış.Hala ne derdındesın

0|0
    0|0
  • İlişkini kes bağır çağır yık ortalığı..Bir dahada görüşme ya da iftira atmış de.. Ne bilim..

0|0
    0|0
  • sen de onun bir açığını bulmalısın acilen bulabilir misin peki?

0|0
    0|0
  • Göte giren şemsiye açılmaz.

0|0
    0|0
  • kesin kızlıkla alakalı bişi :D

2|1
    0|0
Yükleniyor...