Geceleri yattığınızda aklınıza ne geliyor

Her insanın gece yattığında düşündüğü belli düşünceler veya hayalleri varmıdır varsa nelerdir paylaşmak isteyen paylaşabilir mesela şu anda ben sevgilimi düşünüyorm kafam ferahken

0|0
21|31

En İyi Erkek Görüşü

• Ömürden 1 gün daha gitti diyorum..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• ya hayal kuruyorum ya da o gün neler yaptıysam, ertesi gün neler yapacaksam onları düşünüyorum.

1|2
    0|0
  • yaptıklarım-yapmak istediklerim, düşünürken de gelen uyku...

0|2
    0|0
  • bugün ne çok yoruldum - yorgunluktan sınava da çalışmadan girdim ama neyse ki bitti artık- artık onun vizeleri bitse de rahatlasak-sahi tunç un devamsızlktan snfta kaldğnı söylemedm ona-yarın tunç gelcekmi ki-nereye gitsek yarın-çok içmesem iyi olcak-sınavım iyi geçti ama düşük gelmese-yok yok gelmez-gelen başka kim var ki yarın-yarın kaçta kalksam-kahvaltı da edeyim -kim hazırlıycak sabah sabah-üşenme, üşenme-neden uyuyamıyorum ki her gece böyle-bir şey düşnmezsem işe yarar mı-...-yaradı!- damn it! -sanırım uyuyamycam sabaha kadar-napsam ki - yarın telefondaki şarkıları değştreym-saat kaç oldu acaba-bakmaym ama şmdi uykm kaçar-sanki şu an uyuyabiliyorum- uykum da geldi lanet-lanet olsun kitabım okulda kaldı-mesaj ataym yurttakilere unutmadan- neyi unutmuyodum ki? (esneme sesleri)...(ve daha bir çok ontolojik incelemeler kendim hakkında)... Stream of Consciousness :D

0|0
    0|0
  • ertesi gün neler yapmam gerektiğini planlarım. ne giyeceğimi düşünürüm. kahvaltıda ne yiyeceğimi düşünürüm. dua ederim. bunları yaparken uyuyakalırım zaten

0|0
    0|0
  • yarına yada düne dair ne varsa ... bazen hayal kuruyorum bazen gerçekçi düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • o gunun çok b.ktan olduğu aklıma geliyor .

1|0
    0|0
  • hayaller genellikle. ogün yaşanan şeyler. bazen yarın yaşayacaklarım. vize haftasında oldğm içn şuan aklımdaki tek şey sınav ama :/

0|1
    0|0
    • Vize Haftası ne ? Bugünler Çok Kez Vize kelimesini duyuyorum fakat anlam veremedim.

• Hep onu düşünüyorum =( bizimle ilgili hayaller kuruyorum onu çok özledim onu sevdiğimi kabul etmek istemiyorum ama sanırım seviyorum ='(

0|0
    0|0
  • Bütün gün yaptıklarım.

0|0
    0|0
  • bu aralar sadece öylece dalıp gidiyorum ne düşündüğümü bilmiyorum birşey düşündüğümü sanıyorum ancak sonra hiçbirşey düşünmediğimi fark ediyorum ... kafam çok dolu sanırım ...

0|0
    0|0
  • Şu okul ne zaman bitecek diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • şu an aklımda sadece sınavlar var:(

0|1
    0|0
  • hayalleri düsünmüyorum artık, insan yas gectikce hayallerinden oluyor sanki. genelde problemler ve onları nasıl cözüme ulastırırımla ilgili seyler düsünüyorum. sonra da uyuyamıyorum genelde zaten.

0|1
    0|0
  • ben yatmadan önce yarin günüm iyi gecsin diye dua eder yatarim. hayal kurmam yatmadan önce, zaten bir faydasi yok.

0|0
    0|0
  • Allah'ım nolur yarın rezil olmayım yalvarırım der hayal kurmaya başlarım birde bakmışım uyumuşum bir de bakmış saat çalıyo

0|0
    0|0
  • Düşünceler düşüncelerrr :/

0|0
    0|0
  • Ne gelmiyor ki? Acayip saçma seyler kuruyorum, o kadar saçma ki aklima gelmiyor.

0|0
    0|0
  • üniversite sınavı

0|0
    0|0
  • şırnakta askerlik yapan sevgilimi çok özledim çook :(

0|0
    0|0
  • Valla son birkaç aydır hiçbirşey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • ben eski sevgulumu:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• hep kendimi düşünüyorum. Ne olacak bu halim, ne zaman yoluna girecek hayatım, daha ne kadar böyle yaşayacağım, benden bi halt olacak mı vs. vs. İyi birşey yaşamadığım için aklıma gelenler beni daha da karamsarlığa itiyor; yapacak bir şey yok...

0|1
    0|0
  • gün içinde yaşadıklarım ve yarın yapacaklarım

0|0
    0|0
  • Genelde aklıma takılan soru uyku anına nasıl girdiğimdir onu hep düşünürüm ama bir anda gözümü açarım sabah olmuş aklımada gelmez hep o son saniyeye aklıma takılır acaba düşünürken uyuyabilecemmi derim. Birde hayal olarak daha rahat yatmak için bazen sessiz sakin yerler düşünürüm.

0|0
    0|0
  • ey uyku neredesin gene beni bir başıma bıraktın yatakta nan mllet yastığa bi karış kala uyuyo bende yatagı herk ediyom

0|0
    0|0
  • Fazla bi sey gelmiyo uyuduktan sonra isler karisiyo daha cok

0|0
    0|0
  • Hımm...

Şimdi o silindir kapağını söküp, rektifiyeye yollarım. O arada da muayene bakımı var, ona devam ederim. Japoncudan dan bir tane devirdaim uydurmam lazım. Yarın zaten maaş günü, öğle yemeğinde de bankaya da giderim..

Neyse, hadi bismi...zzzzzzzzz..

0|0
    0|0
  • Ben genelde dahil daydreamer seklinde gezdigim icin uyanikken, uykuya dalma halim aynen sizarak uyuyan bir sipa gibi iluyor, goz kapaklarim agirlasinca uyurum, kacirmam uykumu. Dusunecek vakit kalmiyor ama dedigim gibi uyanikken dusunce ve hayal yumagiyim zaten

1|0
    0|0
  • yarın ne yapcam _?

0|0
    0|0
  • Yatabilsem belki yatmadan önce cevabını verebilirdim ama hep düşündüğümden sızana kadar uyuyamıyorum. O sırada da düşündüklerim tarihe karışmış oluyo :)

0|0
    0|0
  • bugün ki ilgginç , farklı , cins , yada saçma olayları düşünürüm ertesi gün ne yapcağımı düşünürüm bi bakmışsın sabah olmuş annen kapıdan bağırıyo kalklan it köpek diye :D

0|0
    0|0
  • Bütün şartlar oluşmuş. Sıcak bir yatak, Gecenin verdiği haz ve hoşlandığın bir karşı cins düşün ee ne duruyrosun... Fantazi kursanaa... :)

0|0
    0|0
  • ev arkadasımla ve evle olan sorunlarımdan nasıl kurtulup ve ne zamn tek başıma eve cıkacagımı düşünüyorum :D tabi bu arada yaklaşmakta olan kardiyoloji komitesini :d

0|0
    0|0
  • İş konusunda kendimi nasıl geliştirebilirim diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • hayal kurarım genelde o an ne ıstıyorsam onun hayalını kurarak uyurum :D

0|0
    0|0
  • eğer gün içinde değişik kafaya takacağım bi olay olmadıysa müziği açarım düşünmeden uyurum :D

0|0
    0|0
  • Gece çalışıyorum :D gündüzde kafayı yastığı koydum gibi ölüyorum :D

0|0
    0|0
  • hoşlandığım kızı yastık sanıyorum

0|0
    0|0
  • bir oğlum olup ta sünnetini kestiremedim

0|0
    0|0
  • yaptığım hataları düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • sıkıntılar hep uykuya dalmadan önce gelir akla

0|0
    0|0

• a.q yine sabah işe gideceğim

0|0
    0|0
  • hayallerimi, geleceğimi sevdiklerimi ailemi düşünürüm genelde

0|0
    0|0
  • var olmanın dayanılmaz hafifliği...

0|0
    0|0
  • bugun nasıl gecti boş mu dolumu?

0|0
    0|0
  • kadın budu köfte imam bayıldı vezir parmağı ula ne gelecek aklımıza sende yat zıbar :P

0|0
    0|0
  • onu nasıl becerdiğimi.. üzgünüm ama öyle. çok özlüyorum

0|0
    0|0
  • O günün özeti.

0|0
    0|0
  • ya yataktan kalkamassam diye düşünüyorum ,bakıyorum kalkmışım güne mutlu uyanıyorum

0|0
    0|0
  • O gün içinde yaşadığım olaylar geliyor..

0|0
    0|0
  • aşık oldugum kızı düşünürüm mesaj atsam mı dıe cvb verırmı dıye ben acıldıktan sonra dondugu sevgılısının ne bok oldugunu anlarmı dıe .

0|0
    0|0
Yükleniyor...