Dershandeki sınıf arkadaşımla bakışmalarımız.

Merhaba sorum özellikle bayanlara fakat beylerden de benzer tecrübeler edinenler cevaplasınlar lütfen. Dershanede sol ön çaprazımda oturan bayanla hergün bir kaç defa kesişiyoruz fazla göz göze gelmiyoruz fakat 2-3 defa göz göze gelip 3 saniye falan birbirimize bakıyoruz daha sınıfa salı günü geldim hiç konuşmadık birbirimizle sadece adımızı soyadımızı biliyoruz buna rağmen arkasına dönüp bana bakıyor bazen baktığımı farkederse etrafa bakıyormuş gibi yapıyor. Nasıl tanışabilirim kendisiyle, sizce neden bakıyor olabilir?

Güncellemeler:
Bayanlar neden cevap vermiyorsunuz? Hadi lütfen.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bilemediği veya anlayamadığı bir konu da ona yardımcı olabiliceğini söyle.. Zaten seni beğenmişse o konuyu biliyorsa bile yardımını kabul eder.. Hoşlantı yoksa reddeder zaten açık ve net hem de basit :D

0|1
    0|0
    • Haha mantıklı ama kendisi ders durumu olarak benden biraz daha üstün hem daha hiç konuşmamışız konuşmaya nasıl gireceğimi merak ediyorum.

• Yok ya para düşürülür mü hiç dalgasına diyorum :D

• Bu taktik denendi bizzat ve başarılı. uygulaması sana kalmış :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeş defterinde eksik olduğunu söyle ve defterini iste (benim konuşmaya başlamam bu şekilde olmuştu),defterle işin bittikten sonrada hediye olarak bi çikolata vb birşey al çok şaşıracaktır,bence çok güzel bir başlangıç olur.

0|1
    0|0
    • Olabilir ama o kadar kişi varken üstelik sıra arkadaşım da erkekken sapıkça kaçabilir. Yinede denenebilir.

• ciddi ciddi bakiyorsa, senden hoslaniyordur firsati kacirma hemen git direk tanis

0|1
    0|0
Yükleniyor...