Ve reddediyor aşkınızı..peki niye verdi o zaman telini?

arkadaşlar, diyelim ki siz bir insana 10 defa mesaj atıyorsunuz..ve karşılığında iki mesaj alıyosunuz..ama kendisini giziyor attığın kişi olmadığını söylüyor.. ve sizde ona yine yazmaya devam ediyorsunuz.çünkü başkasıyla konuştuğunuzu sanmıştınız..ve en sonunda pes edip diyosunuzki..cevap vermezsen verme...ve birgün sonra bi tel veriyor size..ve ilanı aşk ediyorsunuz..ve reddediyor aşkınızı..peki niye verdi özaman telini.. yanıtlayın nolur..ve seni aşktan bahsetmiyor ama yazmaya devam ediyor..not numarasını almak imkansızdı bu insanın..kendisi verdi..

Soruma lütfen yanıt verin yaaaa

Güncellemeler:
ayiptir söylemesi cokta güzelimdir..ama iste dingil benle oynadi sormammi hesabini herkese vericem..telini :)

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• cok karmasik bir iliski bence lost'un senaryo yazarina verelim cozer o

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ilginc geldi bir tanede benim basimda var boyle bir durum.

1|0
    0|0
  • Ne istediğini bilmiyor o

1|0
    0|0
  • Telini veren bir insan illaki ilişki kabul etmek zorunda mı ?

0|0
    0|0
    • hayir tabiki ama yani almasi numarasini almak imkansiz bisey di ve kendisi verdi

• peki böyle serefsizlik yapilirmi..nihayetinde karsi tarafin senden hoslandigini biliyorsun dimi dalgami gecior..evet aradim ta kendisiydi

• İnsanların kişilikleri kendilerini ilgilendirir bana yorum yapmak düşmez o konuda.

• kadınlarn ilanı aşk etmesine karşıyım.

0|0
    0|0
  • afedersin ama götünü kaldırdığın için böyle davranıyor ağırdan al çok basit kolay görünmüşsün herzaman ulaşılmazı uğraş isteyen kızlar daha cezvedicidir sorun tamamen sende...

0|0
    0|0
    • ama bu insan cok ünlü biri

• peki sen yaparmiydin..birinin sana askini söledigi halde numarani verirmiydin?

• onunya yatmak istiyorsam verirdim

• senin yüzsüzlüğünün kademeleerini test ediyor ve sen hala bu duruma sessizce izleyip seyirci kalmakla yetiniyorsun..tebrikler...

0|0
    0|0
  • fazla yuz verıpte piyasayı kızıştırma

0|0
    0|0
  • Şizofrensin.Dikkatli ol.

0|0
    0|0
  • la güncelleyip durma şu soruyu

0|0
    0|0
  • fena durumlardasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben kimseye 10 defa mesaj atmam ne de bu tür konuşmalar yaparım .adamın canı sıkılıyormuş azcıık eğleneyim demiştir belki , çocuk oyuncağımı bu uğraştığın kabahat ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...