Halısaha Maçı için kondisyon nasıl arttırılır?

Halısaha Maçı için sizden özellikle kondisyon için taktik istiyorum?
YARDIM PLS?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• maça 1 saat kala yemek yeme. çikolata falan atıştır halı saha nispeten tehlikelidir çorap kullan tekmelik kullan. önce can güvenliği
    maçtan on dk önce sahaya girme şansın varsa sahada, yoksa kenarda ısınma hareketleri yap. mevkini/mevkileri belirle ve ona uygun oyna. sahada serseri mayın gibi dolaşma ya da rakip kalenin önüne rakı masası kurma. topu alıp tek kişilik şov yapmaya kalkma. sahayı çalım ata ata turlama. paslaş, pas iste. müsaitsen vurmaktan çekinme, daha müsait durumda olan varsa asist yapmanın tadına var.
    gol yedikten sonra saçma bir hırs gösterisiyle topu santradan kaleye gönderip rakibe teslim etme.
    görevini yap, görevini yapmayanı uyar, gerekirse oyun kur ama sitem/veryansın etme. * et :)

0|0
    0|0
    • oha :DDD bir bayan olarak maşallah :D Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• benım de bu akşam maçım var , maç sırasında cok degıl en fazla ıkı defa üçer dakıka olmak uzere yere uzan ondan sonra daha diri olacaksın

0|0
    0|0
  • Kendini hic yorma ilk mac icin. Yavaş yavaş hareket et hatta ilk mac için koşma da diyebilirim yoksa diğer gün her yerin ağrır.

0|1
    0|0
    • yok 1 aydır zaten diyet + spora başlamıştım 2 günde 1 3.5-4 km koşuyodum. ki inş etkisi olur.
      Çüğnkü önceden acaip yoruluyodum tıkanıyodum.

• tamam :) teşekkürler

• Rica ederim. haftada en az4 mac yapınca boyle oluyor insan :)

• Sert zeminde koşu yaparsan artar çünkü hali saha sert bir zemindir bacakları kasiklari zorlar esnetmez düz yolda kosu yap

0|0
    0|0
  • koşarak

0|0
    0|0
  • teknik oynayan adamlardan kurulu bir takım olursa herkesi yenebilirsin.. :)

0|0
    0|0
    • 2 takımda eşit öyle yetenekli değil 2 takımda yani ortalama :D
      bildiğin barzoların halı saha maçı olarak düşün :D

Yükleniyor...