HALI SAHA MAÇIM VAR YARDIM LÜTFEN?

Arkadaşlar yarın halısaha maçım var ve 5 lahmacun + 1 tepsi baklavasına oynucaz. yani ÇOK ÖNEMLİ :d
O yüzden sizden yardım istiyorum.
Yetenek üzerinden %50 falanım orta yetenek yani öyle çok çalım atamam ama bişeler yaparız işte :D
her nese Kondisyon Isınma Taktik falan bana bişeyler söleyin.
bir taktik verin beyler.
Özellikle Yorulma kondisyon bunla ilgili... ?

• Veriyorum Hemen :D <3<3
    0% (0)67% (2)33% (2)Oy Ver
  • Amaan Ben anlamam taştan yürekten <3<3
    100% (3)33% (1)67% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yardım Leyynn

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• * Sanki burada biz şöyle yap deyince hemen maçı kazanacaksın hayatında top görmemişsin %50 yetenek diyorsun neye göre kundaktaki bebeği mi çalımlıyorsun lahmacun diyor ya tamam güzel olur ama böyle ortamlara bu tarz konu açıpta kendini salak erine koyma bak kimse de cevap dahi vermemiş

0|0
    0|0
    • %50 yetenek diyerek yetenekli değilim demek istedim. ayrıca maçı kazanmakla ne alakası var.
      öneri istedim sadece .
      Ergenmisin?

• Ergenim tabi sana göre maçtan önce çık 5 dk egzersiz yap pon pon kızlar gibi g*t salla kesin maçı alırsın ne dememi bekliyorsun mk halı saha maçı işte git oyna kazan

• esprili :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne yapalım? Sen ısınıyoken gelip suratına havlu sallayıp omuzlara masaj mı yapalım?
    Maraton koşmadığını, futbol oynadığını oynma yeter. Ona göre çok koşman gereksiz.

1|0
    0|2
    • Sizin gibo egoist insanlara sinir oluyorum.
      madem sorum salakca neden gelip cevap veriyosun.
      Bu durumda sende salaksin.

• Ben soruna salakça demedim. Kişi kendinden biliyor.

Ayrıca ne yapman gerektiğini de yazdım. Çok koşma maratonda değilsin diye. Neyse ya anlamak istediğin gibi..

• bol kırmızı et ye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kondisyonun teknigi olmaz ama gec yorulmak amacli mutlaka teri disari atan pro kiyafetler giymelisin hizli kosularda asla ceneni kasma ve parmak ucunda kos ve bacaklarini cok iyi isit en onemlisi bu mac esnasinda tukendim dediginde anda sinirlarini zorlarsan bir anda kolaylik gekcektir cunku kirilma ani denilen olayi gecmissin demektir

0|0
    0|0
Yükleniyor...