Sporu birakirsam nolur?

Cok zayiftim, 2 ay fitnessa gittim ve weight gainer kullandim. Simdi istedigim kiloya sahibim ama yuksek lisans icin yurtdisina gidecegim, derslerim ve kurslarim var. Ne yapmaliyim?

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• eğer kas kütlende artış varsa beslenme bozukluğu da olursa sporu bıraktığında 6 ayda kazandığın kasın çoğunu kaybediyorsun

fakat 3 günden fazla ara vermeden beslenmene de dikkat edersen birşey olmaz

1|0
    0|0
    • ama bırakmak zorundayım. Aynı anda bırakıcam gainer ve sporu göbek falan olur mu?

• yediklerine dikkat etmezsen yavaş yavaş neysen ona geri dönüyorsun extra birşey olmuyor
      bu kadar zaman yapmışsın elinden geldiğince korumaya çalışmak gerek

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• hiç birşey olmaz gainer öğün desteğidir bence beslenmene dikkat ettiğin sürece sıkıntı olmaz bende 4 ayrı süplement kullanıyorum bırakınca büyük ihtimal ile aynı kalıcaksınız

1|0
    0|0
    • Göbeğim falan çıkar mı? Ondan korkuyorum. Zaten gainerı da bırakacağım sporu bırakınca kalori almayınca yakmaya gerek yok. Doğru mu düşünüyorum?

• AYNEN öyle normal yaşantına devam edeceksin

• 2 ay kullandıysan bırak zaten gainer i yanlız spora devam et

1|0
    0|0
    • İşte spora vaktim yok. Gainer ile sporu aynı anda bıraksam nolur?

• Kaydedebilirsin beslenmen kötü olursa kalori ihtiyacını öğren onun altına düşme

1|0
    0|0
    • Gainer ve sporu aynı anda bırakacağım ama kalori almayınca yakmaya gerek yok. Göbek olur mu ya da bel bölgem?

• Kilo aldığın için sporu ve takviyeyi bırakınca almaktan çok vereceğini tahmin ediyorum

• evde platese devam et

0|0
    0|0
  • evde kendince çalışabilrisin illa salon şart değil.

0|0
    0|0
  • Düzgün beslenmeye devam et birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Evde yapabildigin kadar calistir vucudunu biraz kayıp olabilir ama hiç yoktan iyidir hiç yapmamak daha kötü

0|0
    0|0
  • SPORun Kilo ile alakası yoktur aslında kaybettiğin yemek düzünliliğini bozmadığın sürece hiç bir problemin olmaz.. İ. Günler

0|0
    0|0
  • sarkmaz bir yanın ama sporu bıraktın diye yemek yemeye başlarsan vucudun değişir kilo alırsın

0|0
    0|0
  • evde çalış evde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yediğine dikkat et

0|0
    0|0
Yükleniyor...