Spor salonu ve Low Carb?

Arkadaşlar 2 sorum var aslında birincisi ramazan ayında spor salonları sabah akşam açık mı? ben epilepsi hastası olduğum için oruç tutmuyorum açlık yasak bana lys sınavından sonra da nasip olursa spor salonuna yazılmayı düşünüyorum da tam da ramazan ayı başlıyor lys bitimi ramazan ayında spor salonları nasıl oluyor biri anlatabilir mi?

2. sorum ise ben endomorf tipli biriyim ve geçen sene nette karın kası çıkarmak için low carb diyetini görmüştüm normalde 40 gün yapmıştı adam ben 2 ay yaptım sonuç belim 78-79 civarıyken 71 e kadar düşmüştü kg 74 ken 65-66 civarına inmişti yağ oranım %10 felandı boyuma göre bakıcak olursak [Boy:1.70]
ama sadece üst kısımlarda ince 2 tane karın kasım çıkmıştı hiç çabaladığım gibi olmamıştı hani diyorlar ya klasik olarak karın kası çalışarak değil mutfakta olur anca diye ben hem mekik çekiyordum hem low carb yapıyordum 2 ay ama 2 ay da incecik 2 tane çıktı onlarda sıkınca belli oluyordu anlamadım yani daha ne kadar yağ oranını indirecektim adam 40 gün sonunda six packini ortaya çıkarmıştı belirginleşmişti o adam bile diyordu böyle böyle low carb tarzı beslenmeyle ancak çıkartabiliriz karın kası mutfakta başlar gibisinden şeyler söylemişti bende mi sıkıntı var :D yoksa hiç bulk felan yapmadığım için mi kaslarım çıkmadı?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• karnın yarısı mutfakta yarısı sporda olur, o yüzden ben de çıkmadı tamamen boğazıma düşkün olduğum için :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...