Kızlar ya da erkekler sevgilinize nasıl davranırsınız ?

Sevgilinize karşı nasılsınızdır ? ona sürpriz yapar mısınız, hediye alır mısınız, romantik misinizdir, odun musunuz =D ve sevgiliniz size nasıl davransın isterdiniz bu şekilde mi yoksa daha farklı mı ?

0|0
624

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• oldukça romantik biriyimdir. Süprizler yapmayı küçük oyunlar oynamayı severim. Bol bol şiir yazar mutlu etmek için elimden geleni yaparım. Her erkeğin içinde illaki bir odunluk olur :) kadın ne yapsada erkeğin anlamadıpı zamanlar oluyor. Sevgilim olsa yaptıklarımı bana yapmasına gerek yok sadece yaptıklarımı ve beni anlaması yeter

1|0
    0|0
  • hepsi olucak ilişkide. romantizmde odunlukta. mesela arada, gel bide şuraya gidelim dersin ve gidersiniz beraber. o yolu gitmek bile eğlencelidir. sonra mal mal bakıp suratına basıcan kahkahayı. sevdiğin insanla saçmalamakta oturup bişeyler konuşmakta güzeldir. tabi karşımdakide bu kafadan olucak :)

1|0
    0|0
    • bizde sevgilimle öyleyiz çimenlerin ortasında millet varken elele tutuşup döndüğümz bile var =D ama accik daha romantizm ilişkiyi sıcak tutar :)

• bu yaptığınız millet yokken romantik varken çılgın oluyor. illaki romantizm diyosan biraz daha sakin mekanlarda bulunun. tabi sevgilin böyle bi ortamı sadece yakınlaşmak için kullanmıyorsa işe yarar :)

• o zamanlarda yapıyodu ama eskiden şmdi hem sakin ortam yok hemde o Bursa da oturuyo ben istanbulda o yüzden görüşemiyoruz :/

• ben nasıl davranıyorsam o da oyle davransın yanlıs anlamayın ben elmden geldıgınce surprız de yaparım romantık te olurum yer geldıgınde odun da olurum :D ama bunu o yapmasın :D

1|0
    0|0
  • kıskanırdım ama bu kıskançlık onu değil beni acıtırdı. böyle hoyrat, sert mizaclı ancak buz gibi görünen ama o görünümün aksine sıcak samimi tipleri hep beğenmişimdir...

1|0
    0|0
  • Sevgilime karşı son derece iyiyim.

Zaman zaman yaparım sürprizi.

Yerine göre romantik ya da odun olabilirim.

Sevgilim bana, anlayışı, sevgiyi eksik etmesin.

1|0
    0|0
  • ona küçük süprizler yaparım

1|0
    0|0
  • Sevgilim olsaydı ki hiç olmadı onu hiç sıkmazdım çok mutlu olurdu heralde aklımda milyonlarca şey var

1|0
    0|0
    • mesela bi kaçı ?

• ben bi sene dumlupınarda okudum sonra bıraktım el sanatlarıydı :) el becerim yokmuş :( vizelerinde başarılar bu arada :)

• Ben sevgilime ip atlayalımmı derim hep :D

1|0
    0|0
  • davranmıyorum hacı rahat takılıyorum :P

0|0
    0|0
  • mutluluğa boğarken bir yandan da kıvrandırırım sanırım

1|0
    0|0
  • Sevgülüm yok :)

1|0
    0|0

• Bulmaca gibiyim, eğer karşımdaki zaten bulmaca çözemiyorsa hayatın da bir anlamı yoktur.

0|0
    0|0
  • 2-3 sene oncesıne kdr cok ıyıydım bu konularda hep kendımı sevdırmeyı basarmısımdır ama artık kendıme faydam yok kendımı bıle sevmıyorum baskasını nasıl sevımkı

0|0
    0|0
  • ben ona iyi davranırım güzel davranırım adam olurum , oda bana karşı normal kız gibi davranırsa tamadır bu iş :D

0|0
    0|0
  • 6 aydır manuel takılıyorum sağ kolum sol kolumun iki katı oldu. Ama önceden hediye felan alırmıydım ? yok giderdik bi senemaya oradan eve iki sevş ayrıl böle devrede devrede gidyordu. ne güzeli be kardeş kim büyüledi beni naletler.

0|0
    0|0
  • Benim bi ozellgmde hayatma giren her kiza farkli davranyr olmamdr..

0|0
    0|0
  • Artık davranmıyorum

0|0
    0|0
  • ederi kadar davranırım

0|0
    0|0
  • Kötü davranırım.

0|0
    0|0
  • yaz aşkları yaşadığım kısa süreli ve iyi ilişkiler yaşıyorum...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 6

• hediye alırım ama hiçbir zaman ah şu sıradan şu çok bilindik diyip farklı birşey düşünmüşlüğüm yok :D odunluğum kişiye göre değişiyor.efendi olsun, verdiği sözleri tutabilsin yeter.

1|0
    0|0
    • doğru dedin :) bende hediye alıyorum arada ama karşı taraftan haber yok =D

• kendisi gbi olsun yetr yapmacıklığa gerek yok

1|1
    0|0
  • o an içimden nasıl geliorsa öyle davranırımm anlıkkk dengesizde olabilirim

1|0
    0|0
  • çok romantiğim seviyoasm gerçekten mükemmel bi sevgiliyimdir yani ayıptır sölemesi=)

1|0
    0|0
  • tatlı ve hassas ;);););)

1|0
    0|0
  • içimden geldiği gibi çok doğal davranırım

1|0
    0|0
Yükleniyor...