Canıma tak etti, son sözü söyledim

3 ay önce internetten tanışmıştık, konustuk bulustuk hersey güzeldi heyecen doluydu, sonra bir akşam beni ailesi ile tanıştırması hakkında tartıştık ben önce tanısmaya gelirim demstm ( 3-4 saatlik mesafe )sonra ailemden izinsiz gdemeyeceğime karar verip , ona gelemem dedim telefonda soyledğim içn yanlış anlar dye panik yaptm biraz kem küm ettm.

o da yan czyorm dye dsunup ertesi gün benimle hiç konuşmadı, ondan sonraki günlerde de her gün biraz daha azaldı ilgisi. aramamaya sormamaya basladı.en son

sordum dün, bu tanıstrma davası yuzunden hevesm kactı dedi

iki haftadr bulusmuyo doğru düzgn konusmyo benle.

bn de herseyi düzeltmek içn yanıma cagrdm ( 1-2 saatlk mesafe )

ama bgun hiç knusmadık yine sadece 1 mesaj ve artk dayanamyp ayrlk mesajı attm. hata mı yaptm yoksa haklı mıyım ? gercekten cok sklmştm

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• hızlı bi karar vermişsin gelirim diyerek sonra ailenin izinini almak istemişsin doğal olarak o da bunu yanlış anlamış. bence bitmesi doğru karar ama hatalı sensin bitse bile

0|0
    0|0
    • defalarca acıklamasını yaptm ama ne istyor daha

• erkek için esas olan ilk verilen karardır bence

Erkekler Ne Diyor 11

• Haklısın.Zaten internet varsa işin içinde mutlaka bir pürüz çıkıyor.

0|0
    0|0
  • iyi yaptın. anlayış dediğin şey çift taraflı olmalı.. doğru mu yaptım yanlış mı yaptım diye de düşünüp kendini yeme.

0|0
    0|0
  • kendine ben hata mı yaptım demen bile güzel bişey ,Acaba o senin için aynı şeyleri düşünüyormudur ,hiç empati yapmışmıdır,Kendisini senin yerine koymuşmudur sorarım ona bence en hayırlısı bu fazla takma kafana

0|0
    0|0
  • peşinden koşma maratonu start verdi.

mesajı atmadan önce sorsaydın ya bunları kuzum?

0|0
    0|0
  • Bnce cbuk karar vermissin. Sen gelirim diyince cocukta ailesine soyledi belki sonra sen vazgeçinceailesine mahcup oldu. Onun etkisiyle sana soguk davraniyodu. Hatta belki senin hatani yuzune vurmak icin sna soguk davraniyodu.

0|0
    0|0
    • hatamı anladım özür diledm kac kere ama hala aynı

• Hmm bilmiyodum ama karsilikli fedakarlik yapin sen yeteri kadar fedakarlik yaptim icim rahat diyosan sorun yok

• boşver takma ıyı yapmıssın

0|0
    0|0
  • ben de kıl olurum mesela laf ağızdan bi kere çıkar düşünüp ilk cevabı ona göre vericektin adam takıntı haline getirmiş zaten soğumuş adam yapıcak baska bişey de yoktu

0|0
    0|0
    • böyle brseyden soğunur mu

• takıntılı biridir mesela ben takıntılıyım sonuçta bikere okey demekle söz vermişsin

• haklısın tatlım.boşver gitsin. bugün peşinden koşmaya başlarsan bu hep böyle kalır, hep senden beklemeye başlar. bitarafı kalkar işte

0|0
    0|0
    • kalkmış zaten acaba arar mı artık ayrlk mesajma ble cevap vermedi

• bi kaç gün etrafında dolan hiç takmıyormuş gibi yap. kuyruğun olmassa bidaha cevap yazmam .

• En güzelini yapmışsın

0|0
    0|0
  • Helal sana.Hak vermedim ama sana.

0|0
    0|0
  • Kafana göre.. Hata ise ileride doğru ise ileride göreceksin etkisini..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yolda basina bisey gelse ailene o mu hesap verecekti? Yok oyle bir dunya.. dogri karar bu, tebrikler

0|0
    0|0
  • Sen boyle daha huzurluysan bu bir hata değildir

0|0
    0|0
Yükleniyor...