Evde spor yapmak protein tozu kullanmak icin yeterli mi?

boyum 163 kilom 50 ya bakildiginda baliketliyim ama omuzlarim biraz dar kalcam kucuk biraz hangi vucut tipiyim bilemedim :D evde squat yapiyorum aksamlari kosuyorum 5 kglik dumbella calisiyorum mekik cekiyorum ama kaslarim eriyor yaglar giderken. kas yapmak istiyorum kol bacak ve karin tozu nerdem temin ederim, biri bana program yapabilirmi (4 ayda evde sporla 8 kg verdim tavsiye ederim bana artik kas lazim)

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Evde sporla kullanman bir şey fayda etmez. Ama sen kas değil yağ yakma hareketleri yapmalısın zaten :) Ben şahsen bir sporcu olarak sana böyle ürünler kullanmanı önermem yapay sonuçta. Lecartine kullanman gerekir bunun için illa alacağım diyorsan. Ama doğal yollarla da bol bol yoğurt ve meyve tüketerek yağ yakabilirsin.

0|0
    0|0
    • Yag fazla yaktim kas yapmak istiyorumyag yakmiycam artik :D

• 5 kglik dumbell var, valla cok iyi olurr cok tesekjurler

• 5 kg yeterli bence. Çift almalısın. Karın bölgesi çalışacaksın değil mi?

Erkekler Ne Diyor 4

• Kucuk kalcayla baliketli nasıl olunur? Eger kalcan küçük ve kilon fazla ise şişman gorunursun.. ki senin kilon fazla değil. Neyse, protein tozu mucizevi veya cok gerekli bişey değil onsuz da yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Toz kullanacak kadar yoğun çalıştığını düşünmüyorum. Ozelden yardım edebilirim

0|0
    0|0
  • Özelden yazarsan detaylı anlatırım yazamıyorsan buradan anlatayım benim kadar kullanan yoktur ,?

0|0
    0|1
  • Hayır elbette. Şişmanlarsın söliyim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...