Sizce ne yapabilirim?

Arkadaşlar yaz geldi hep diyetle sporla ilgili şeyler görüyorum. Her bayanın vardır bir kaç fazla kilosu. Bizde yaza doğru bunları verebilmek için diyettir spordur yapıyoruz. Ben günlük yaklaşık 2 buçuk saatimi spora ayırıyorum bunun yanında günlükte aldığım kalori 1000 kaloriyi geçmiyor. Bir aydır sıkı bir şekilde hem yediklerime dikkat edip hemde sporumu aksatmadan yapıyorum. Fakat sadece bir ayda bir kilo vermişim haliyle motivasyonumuda çok düşürdü ne yapmam gerekiyor sizce?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• 2,5 saat spor nedir ya :) 1000 kalori cok az. cok az da olsa yag almalisin. eger hic yag tuketmezsen (saglikli yaglar olsun) vucut, yagi korumaya aliyor ve kilo vermen zorlasiyor. geri kalani zaten klasik, az az cok ogun ye. ac kalma ama kesinlikle herhangi bir ogunden doyarak kalkma. ins istedigin kiloya kavusursun :)

0|0
    0|0
    • Zaten sebze yemekleri falan tüketiyorum onlardaki yağlar yetmez mi ya :)

• Yani ıspanak patlıcan patates bamya sonra et ağırlı balık ürünleri ağırlıklı besleniyorum

• ben bir sorun gormedim yediklerinde. spor yapiyorum, gerek olmasada yeme icme aliskanliklarimi degistirmek icin diyet uyguluyorum. Kilo verebilmek icin aslinda uzun sporlara gerek yok. Kan basincini artirman gerekiyor spor sirasinda. Uzun uzun ama dusuk tempoda spor sana fayda saglamaz (oyle yapiyorsun demiyorum) kisa (ort bir saat) ama dolu dolu yapman lazim.

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Hergun 2 saat ne yapiyosun ya. Kaslari fazla yorduguN zaman guzel bir sonuc alamazsin. Bir de tartiyi salla cunku kas yapmis olabilirsin ki kas daha fazla kilo getirir fakat siki ve fit durursun. Vucudun nasil 1 ay oncekine gore?

Cardio icin step aerobic oneririrm , pilates zaten sart!

0|0
    0|0
    • Zumba koşu cardio yapıyorum zaten ve akşamda yemekten sonra yürüyş yapıyorum bir saat

• Dedigim gibu tartida cikana kafana takma onemli olan kas yag su orani falan. ben mesela fitnessa basladim 2 kilo aldim ama sikilastigim icin ve yarari oldu baya 👌

• Bu arada gunde 1.5 litre suyla basla 2 ye falan cik cok cok cok onemli

• Bol bol su icmelisin tatlı ve karbonhidrattan uzak durmalısın ve yeşillik salata bol tüket

0|0
    0|0
Yükleniyor...