Ufacık minicik göbek?

Nasıl erir mu göbek daha doğrusu nasıl incelir kilolu değilim zayiflamadan incelmesi için nasıl egzersizler yapabilirim kaç dk ayirmaliyim günde

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Beslenme tarzın düzeninden dolayı öyle dostum dneglei düzenlersen beslenmeyi iyi bir kalori acıpıyla kısa sürede verim alırsın burada amaç dengeli ve düzenli olmak en az 5 öğün 3 ana 2 ara hataa 6 öğün 3-3 olarak yapılması daha uygundur ve kalori açığı yaratılar aonuca gidirsein doğru besinler tüketmeye doğru zmaanda doğru şeyle yemeye özen göstermelisin bunu yaparken bir uzmnandan bilen bir kişiden yardım almalısın cunku cok ince bircizgide bu ikisi yani zamanla azmin varsa kendini motive ediyosan istediğin gibi olur ama yaşam biçimi haline getirirsen faydasını ızun vadede süper görürsün sporuda ihmal etmemek şartıyla

0|0
    0|0
    • Zaten düzenli besleniyorum sadece aşırı dikkatli değilim bazen istisnalar oluyor. Kilolu da değilim 43-45 arası sürekli daha fazla ya da daha az olmuyorum. Sadece ufak bir göbeğim var onu da kilo vermeden incelemek istiyorum

• Yediğin şeylere biraxda olsa çekidüzen bermelisin sadece düzenli beslenme değil ne yediğinde önemli:)

Erkekler Ne Diyor 8

• ufak bir göbişe hayır diyemem :3 ^_^

0|0
    0|0
  • boşver nazarlık olsun oda

0|0
    0|0
  • o kadarcıktan bısey olmaz

0|0
    0|0
  • Ufacik icinmi diyosun bunu ☺️☺️

0|0
    0|0
  • düzenli spor yap salla göbegi..
    o meyve tabagındaki avakado gibi gelir ;)

0|0
    0|0
  • Mekik çek

0|0
    0|0
  • spor yaparak tabikide erir :D

0|0
    0|0
  • Mekik çek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2