Kurtçukların istilası

İlginç bir şekilde bir yerden kurtçuklar akın ediyor odamın tavanına, oda da yiyecek bir madde yok ilk gün 42 bir kaç saat sonra 16 ertesi gün 12 adet kurtçuk tespit ettim ve elektrik süpürgesiyle aldım şuan yine baktım tavanda 20 ye yakın kurtçuk var. Nereden gelmiş olabilirler? Güve kurtçuğu olabilir mi çünkü geçen gün kazaklarımı falan çıkarmıştım valizlerden :)

Benzer deneyim yaşamış olan var mı?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• kuru meyve falan mı var evinizde?

kuru kayısı,incir,dut falan

genelde onlardan olur,kıyafetlerde de üreme döneminde evinize girip yumurta bıraktıysa olur ama ilk ihtimal daha güçlü

0|1
    0|0
    • Kuru meyve var mutfakta kavanozların içinde. Odamda toplanıyorlar ilginç bir şekilde. Ben güve kurtçuğu olabileceklerinen süpheleniyorum. Yuvalarını bulmama gerek :>

• mutlaka kavanozun dibinde larvaları falan vardır

meyvelere yazık olacak gibi ama daha dikkatli olursunuz artık saklarken:)

Kızlar Ne Diyor 2

• Madem yiyecek yok, geriye güve kurtçuğu kalıyor, kolay gelsin ; ) kazakta kemirme izleri var mı?

0|0
    0|0
  • içlerinden birini karşına alıp iki medeni canlı gibi konuşmalısın bu yaptıklarının hiç hoş bir davranış olmadığını ve en kısa sürede odanı terk etmelerini söylemelisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yerinde olsam videosunu çekip ses dublajı falan yapardım. Sorununa gelince; büyük olasılıkla güve kurtçuğu bunlar. Önce astar sonra badana, ya bismillah!

0|1
    0|0
    • Avlamaya devam edeceğim demek ki bir müddet daha kazaklarıda yıkıyorum ;)

• Eski evde gece wc'ye kalktığımda hep bir yerlerde hamam böceği görüyordum. Bunları ilk başta öldürüyordum. Sonradan aklıma daha iyi bir fikir geldi. Böcekleri japon yapıştırıcısıyla canlı canlı evin çeşitli yerlerine yapıştırdım. Ertesi gece kalktığımda yapıştırdığım böcekler dışında hiç böcek yoktu ortalıkta. İbret aldım.

Yükleniyor...