Karbon tozu kilo aldırır mı?

Arkadaslar şimdi ben 2 gün önce karbonhidrat tozu aldım ( Hardline Progainer ) zayıfım diye. Boy var tip var ama vücut yok :)) neyse sigara kullanıyorum spor yapmaya fazla vakit bulamıyorum ve ayda 1 sefer veya 2 ayda 1 sefer şeker atıp cigara falan içiyoruz arkadaslarla. Sizce kilo alabilir miyim ben bu toz ile. Eğer 1 ayda en az 4-5 kilo alırsam spora başlıcam ve protein ve karbonhidrat ikisini birlikte kullancam

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1) Bu şekilde kilo alsan bile hareket etmediğinden yani spor yapmadığından dolayı yağ olarak alırsın kiloyu.
    2) Sigarayı bırak.
    3) Beslenmen ne düzeyde? Günde kaç kalori yakıyorsun? Yani gün içerisinde doğru düzgün beslenmeyen bir kişi kilo aldırıcı kullanırsa hiç bir işe yaramaz boşa verdiğin parayla yanarsın.
    4) Spor salonuna yazıl kilo aldırıcı al bide tamamdır. Kilo aldırıcı alırken kaloriye dikkat et.
    5) Güzel bir beslenme programı yap kendine bol karbonhidrat olsun ve kilo başına 6 gr karbonhidrat al. Günde en az 3 litre su iç. Sigarayı bırak sigara senin açlığını bastırıyor bu yüzden kilo alman çok zorlaşır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• adam gibi yemek yersen ve idmanı eksiksiz yaparsan olursun

0|0
    0|0
  • Evet alırsın

0|0
    0|0
  • kardeşim kilo alırsan burdan banada haber verir misin?

0|0
    0|0
  • Alirsin da saglikli olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...