Fitness 1 ayda ne kadar yarar sağlar? Pes etsem mi?

Ya şöyle anlatayım 1 ayda haftada 3 ve 2 kere gittim ha bazen 4 oldu. Ama çok sok değil yani toplasanız 9 10 eder. 2,5 saate yakın ordaydım. Ya ideal kiloma istediğime hala ulaşamadım :( Ha yemek konusuna gelirsek spordan sonra zaten efsane acıkıyodum. Açıkcası özel bir diyet yaptığım söylenemez, zaten yediğimi hemen yakan biriyim. Ama yani boğazım aynı şekilde devam etti, ekmek felan değil de çoğunlukla dışarda olduğum için tavuk dürüm ha bide malesef aşık olduğum tatlı waffleden vazgeçemedim. Hocaya sordum zaten 1 ayda hızlı kilo verirsen hemen alırsın, ayrıca 1 ayda kaslar alışır 2. ayda asıl istenen olursa olur dedi. Şimdi yarın 2. ayım için başlıcam.. 1 ayda 2 3 kilo normal mi? Ha onuda hemen almış mıyım bilemem ama. Pilates, sopa, lastik derslerine de giriyodum ama şu lanet olası göbek gitmiyor. Squatla bile kalçam nasıl işe yaradı hemen ama göbek kaldı öyle ya ayva göbeğim.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Göbeğin gitmesi beslenme işidir zatıfladanda kalma şansı vardır bu snn yediklerinle alakalı yani daha cok protein ağırlıklı beslenmelisin karbonhidratı doğru zamanlarda tüketmelisin yağı trans olanları kesmelesin şekeri meyveden almalısın sadece genel okarak karbonhidratı kifli gıdalardan almalısın dengeli düzenli beslenmelisn en az 5-6 öğün 3 ana 3 ara gibi Zamanla istediğin gibi bir fizik sahibi olursun zaten

1|0
    0|0
    • waffle?

• Şekeri meyveden almaya bak haftada bir gün kendine ödül olarak izin ver ve ye kendini motive et yemiceğene dair yemssen daha iyi olcağını daha mutlu olcağını düşün o güzle fiziğin veridği hazzı vermiceğeni felan anlıyomusun ama haftada bir ye ara öğün olrak

Erkekler Ne Diyor 11

• Yemek konusunda dikkat edersen kesinlikle faydasi olur hep bisiklete bin zayiflarsn

1|0
    0|0
    • 2. ayda mı?
      ya of spor daha çok iştahımı açtı

• Ewt salona baslaynca öyle olur yemek ye ama faydali seyler ye wucudun dolgun olur sıkı olur et tawuk yumurta ye bol bol

• waffle da yiyim ya :(

• 2,5 saat salonda mı duruyorsun?
    Bence 6 ayı gözden çıkar. 6 ay sonra da salona gitmesen bile düzgün beslenme ve sporu hayatında tutman gerek..

0|0
    0|0
    • neden 6 ay? ben o kadar kilo vermek istemiyorum şahsen

• 1 ayda cok bır yarar goremesın 3 4 ayda eger ıyı bır tempo ıle yaparsan ortalama bır tempo 6 ayda goruntude guzellık olur

0|0
    0|0
    • yuh,6 ay mı gidicem :(
      spordan sonra ki iştahı napcaz?

• neden zarar

• ıc organları fazla zorlar

• bu gym işi 1 ayda sonuc vermez verir ama sen farketmezsin vücudunu istasyonla hamlığını alırsın ilk 1 ayda sonra yavaş yavaş kardiyoya gecersin ozaman 2. ayın sonunda yagların azaldığını ve toplanmış bir vücudun geldiğini görürsün 6. ayda istediğine ulaşırsın azimle :) bırakma haaa :@ :SADS

0|0
    0|0
    • 6. ay niye ya:( 6 ay para veremem :D ben 2. ayda 5 6 kilo vermek istiyorum

• Göbek için bol su içiyorsun ve bolca mekik günde en az500

0|0
    0|0
    • 150 yapıyorum. onu evde de her gün yapayım o zaman. ama en zor giden şey ya

• Aslında kolay yılmak yok 💪💪💪

• en az 3 ay

0|0
    0|0
    • ya of neden ya. 1 ayda 8 kilo 2 ayda 10
      kilo verenler var

• sadece soruna baktım altta yazanlar cok uzun :D waffle yakaladm kelimeler arasında neyse 1 aydan birşey olmaz en az 6 ay diyet ve cardio yapman lasm

0|0
    0|0
    • 6 ne abi ya ben 2 ayda sezona hazırlanmak istiyorum bikini felan 6 ne 1 ayda 2 ayda 8 kilo verenler var 6 ne :D
      sıkıcı spor biliyon mu tek sıkılıyom. ayrıca wafflea aşığım :D

• waffle yemekle kilo verilmez yanlız :) bu işin tabiatına aykırı

• ama çok güzel değil mi <3

• İstedigin kadar spor yap yemegini duzeltmedikce olmaz o is. Waffle falan goturursen olmaz o is

0|0
    0|0
    • waffle çok harika bişey değil mi ama :(

• ama aşkkk o ya

• Olmaz genede :D

• Hiç bişey

0|0
    0|0
  • Pes etme yola devam :D

0|0
    0|0
  • Süreye takılırsan olmaz. Aylar geçmeli ve yaşam biçimin haline getirmelisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Biraz az bence senin çabana da bagli ama ideal 1 ay da 5 ya da 6 kilo diyorlar

0|0
    0|0
    • ama ben veremedim :(

• Dediğim gibi senin çaba kalmış ve verdikleri diyete uyman gerek abur cuburu kes ekmek azlat günde en az 3lt su sağlıklı diyorlar bol bol yürüş de yaparsan spora gerek bile kalmaz ^^

• çok faydası olur

0|0
    0|0
  • 1 ay hicbiseydir düzenli yillarca surakli yapmak gerekli

0|0
    0|0
    • ciddi misin?

• 1 ayda 8/9 kilo veren bir insan sağlıklı kilo vermıyor demektir vucudunda su ve kas kaybı gerçekleşir böle durumlarda genelde , sağlıklı olarak kilo vermek yağ dan kılo vermeyle gerçekleşir bununn için kardio çalışmalar yapman gerekir aynı zamanda su tüketimini de arttırmalısın , kilo verme süreçi metabolizmana bağlı olarak değişecektir... vucuttatki yağ hucreleri artarlar fakat asla azalmazlar sadece çeperlerini antrenman ve beslenme düzeniyle küçültürüz ondan dolayıdır ki belli bir surede zayıflayan insanlar aktiviteyi bıraktığında hızla eski kilosuna dönüş eğilimi gösterirler yani şu durumda spor ve beslenmeyı bır hayat felsefesi haline getirmek en doğru olandır kalıcı ve sağlıklı bır değişiklik...

Yükleniyor...