Kaçıncı ilişkinizde mutluluğa ulaştınız veya evlendiniz ?

sorum evli bayanlara. bu günümüzde arkadaşlarımdan yola çıkarak sevgili olup 6 ayda yada 3 yıl sonra bile ayrılan var. yada ilişkiyi devam ettirip evlenenler. sorum evli bayanlar sizin kaçıncı ilişki yani sevgilinizde evlendiniz ?

sorum günümüz şartlarını ayıpladığımdan değil meraktan ve evleneceğim kız adaylarında ort. kaçıçısı olacağımla ilgili.

ciddi şekilde sorumu cevaplarsanız sevinirim

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• 2. ilişkimde mutluyum. seviyorum, seviliyorum. anlaşıyoruz, gülüyoruz eğleniyoruz, sorun çıkmıyor pek aramızda. evli değiliz ama 1 ay sonra inş. nikah olacak.

1|2
    0|0
    • allah mesut etsin ve utandırmasın :)) 88 doğumlusunuz sanırım sorumu maruz görün erken değilmi bu yaşta bu arada bende 88 liyimde o yüzden soruyorum :)

• ben öğretmenim. erkek arkadaşım üsteğmen.

• hadi iyisiniz ikinizde 657 ye tabisiniz :))

Kızlar Ne Diyor 3

• Senden öncekileri düşünürsen sağlıklı bir ilişki kuramazsın.

0|0
    0|0
    • elimde olmadan öğrenme isteği oluşuyor elimde değil. siz evli iseniz kaçıncı yada evli değilseniz kaçıncı ilişkiniz devam ediyor

• en güzeli sonuna kadar bibirini seven birakmayan ve sonuclandıran sevgilerdir

0|0
    0|0
    • evet düşüncende sonuna kadr katılıyorumda. gerçeklte öyle olmuyor

• söyleyebilirsin bunda bişey yok ki . seni göremiyorum yanımdan geçsen seni tanımam :D

• :)yaqnliş anlasılmak istenmem burada

• 2. ilişkimde mutluyum :)

0|0
    0|0
    • 2. ilişkin evlilik mi yoksa sevgili olarak mı sürdürüyorsun. bu arada mutluluklar :))

• çoğu gitti azı kaldı hadi gayret :D 7 ay sonra eşin olacak kişinin kaç ilişki geçti hayatında çok özel değilse cevaplayabilrmsin :))?

• ciddi olarak bi 3 yıl geçmişi varmış diğerlerini bilmiyorum. Bir kız var ona sinir oluyorum.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...