Kadınların erken olgunlaştığını sanması ?

Şimdi araştırma bile yapsanız istediğiniz kadına sorun , kadın daha erken olgunlaşır erkeğin olgunlaşması 30 u bulur falanda filan , yaş farkı olması lazım mutlaka yani bu mutlakayı kesin isterler , yani kadınalrın erken olgunlaştıştığını ispatlıyacak bi kanıt belge var mı ?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet var biyolojik olarak kadınlar erkeklerden daha önce ergenlige girer, ergenlige girmek demek sadece vücudun gelismesi degil, bireylerin dusuncelerininde olgunlasması, kimliğinin, kişiliğinin oturması demektir

2|1
    0|0
    • Erken girmesi 2.3 yaş öncesine tekabül eder , yaş 15 e gelince erkekte sonradan biranda açılır ve kız çocuklarını geçiyor zeka olarakta, okullarda zaten görürsün böylesini . Bence kadınların bunu bilip ona göre biz erkekn olgunlaştık mantığıyla yaklaşıyorlar

• Bunu yapan erkeklerin sayısı ne kadar yani kızları geçiyor mu bulunduğun çevrende

• Çevremde (bölümüm gereği ) erkekler fazla olduğundan evet sayıları hayli yoğun.

Kızlar Ne Diyor 3

• Olgunluk değil. Evet büyük olması istenir. Neden kaslı erkekler daha çok beğenilir ? Çünkü güç göstergesidir. Yani kadınlar yanlarında kendilerine sahip çıkabilecek, kendilerinden daha büyük yaştaki erkekleri tercih ederler. (çoğunlukla yani)

0|0
    0|0
    • KAslı bodyguarda gibi erkekleri beğenen sevgili olmak isteyen kızlara ben acırım kezbanın en önde bayrak tutanıdır onlar , Aynı yaştakilerde sahip çıkar ama liseli sulu hoşlantılardan bahsetmiyorum

• Çevrendeki erkeklerin etrafındaki kız sayısı azdır diğer yerlerde bulmaya çalışırlar oradada nadir yani ama ben derslerinden ve okul hayatını bir kenara bıraktıklarını düşünmüyorum , benimde ilk ünideki bölümüm liman işletmeleriydi kız yoktu sınıfta arkadaşlarda kampüstekilere giderdi ama mezun olduklarında hepsi 2 yıllık daha okuyup kaptan oldular şu anda , ben hiç ilgilenmedim üniyi bıraktım başka bir üni ve bölüme geçtim farkeden birşeyde olmadı bendede ,

• Erkjek kim beğenmiş beni kim bunlar aşık oldum ayy ölyüroum gibi duygu seline kapılmaz , skor peşinde koşar zaten

• bence tam tersı erkekler daha erken olgunlasır cunku onların erkanden daha cok bıseyler ıcın mucadele vermelerı gerekıyor erkekler askerlıkten kadınlar anne olduktan sonra olgunlasır

0|0
    0|0
    • Evet kadınlar o mücadele için çaba sarfetmiyor çünkü erkekten bir beklentileri var her zaman , bu durum yadırgancak birşey değil tabikide ama ahkam kesmenin alemide yok yani

• bn kadınlarn anne olduktan sonra olgunlasıcana inanırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...