Voleybol oynayabilir mi acaba?

14 yaşındaki kuzenim voleybola başlamak istiyor. Güzel de oynuyor aslında. Bu yaştan sonra tekrar başlayabilir mi? Bilgi sahibi olanlar yanıtlarsa çok sevinirim😊😊

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Dıstum ben uzun yıllar sporun içindeydim öğrenilmicek sporlar değilki yası daha 14 ama soylede bir durum var fiziksel yapısı buna uygunmu o uygunsa ve yeteneği el versiyse zamanla cok iyi yere gelirsin ama dediğim gibi aranan kriter boy ve fiziksel özellikler cok önemli yani 14 yasındayken biz ben basketbol oynuyoduym benim oynafıpım kulubbvoleybol bayanda 1 ligde bircok milli sporcusu vardı sunu söyliyim sana takımdaki kızların buyastaki boyu 175 civarlarıudı en az hatta 190 olan vardı hatta duan milli takında oynayan a millide bir arkadasımız tan boyu 199 felan kız 94 lü isim vermicem bulmak isteyen bulabikir zaten kızlar erken buyuduklerinden 15 yaşlarda fizikleri oturuyo tabiki lisanlı bir kulupte oyanaybilir hatta dpor yapmış olur arkadas cevresi güzel olur cok iyi ama üste cıkarken fiziksel yapın ve yerenklerinle birleştirmen cok önemli

0|0
    1|0
    • Boyu 1.71 zaten. El yetene falan da var.

• Bence şansını denemeli olmucak diye birley yok cunku cok kucuk daha zaten bireysel yeteneği varsa zamanla iyi duruma gelir fazla geride kalmışlık yok el yeteneği yatkınsa ama aşırı calısmalı gerçekten sporcu olmak zordur inşallah hayırlısı olur

Erkekler Ne Diyor 10

• Kumda oynasın

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • İdeal işte 3 yaşında başlayacak hali yoktu..

0|0
    0|0
  • başlar henüz çok geç değil. çok çalısarak kapatılır diğerleriyle arası.

0|0
    0|0
  • başlar geç kalmış değil ama geç kalmasın

0|0
    0|0
  • Yok o yaştan sonra voleybol oynayanlari dovuyolar :)

0|0
    0|0
  • Okul takımına girsin

0|0
    0|0
  • neden olmasin

0|0
    0|0
  • Evet oynayabilirsin. Benim arkadaşıma o yaştayken Galatasaray'dan izlemeye gelmişlerdi. Sen hemen başla

0|0
    0|0
    • Ben değil yalnız.

• Evet oynayabilir. Benim arkadaşıma o yaştayken Galatasaray'dan izlemeye gelmişlerdi. Kuzenine söyle hemen başlasın. :D :D

• Kesinlikle oynayabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet eger seviyorsada devam etsin muhakkak
    Ben 5 yıl lisanlı oynadım ve bıraktığım için çok pişmanım
    Seviyor ve tekniği iyiyse gitsin mutlaka

0|0
    0|0
Yükleniyor...