Spor yapmadan gainer kullanmak?

Boyum 1.70, kilom 45. Kemik torbasi gibiyim, goguslerim yok gibi :( Spora gercekten vaktim yok. Ayrica belim incecik ve kaybetmek istemiyorum. Evde 15-20 dakika belim icin hareket tavsiye etseniz. Gainer kullansam vucuduma dagilir mi? Gogusler de yag cunku... Kac olcu kullanmaliyim?

Güncellemeler:
Sevgilimle sevisirken utanmaya basladim :( etim budum yok gercekten yemek ise yaramiyor

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Spor yapmiyorsan gainer kullanmani tavsiye etmem. Çünkü kara ciğerine yardımcı olmalısın o aldıgın gainer i kullanması için spor yapmazsan olmaz. Sıkıntı yaratabilir. Spora başla yemek düzenini degistir olucaktır eminim bol şans şimdiden

1|0
    0|0
    • Yurusem kossam olur mu? Gobek olur diye korkuyorum

• Evde agirlik calisilir mi peki? Kac kilo ile baslanir?

• Tabii ki de calisilir ama salonda ki gibi olmaz tabiki de. Kaç kilo ile başlayabilirsen artık , ama maksat ağırlık calisirken kasları calistirmak , yırtılmayı sağlamak. Ben ağırlık calıştım denmesi olmasın maksat yani.

Erkekler Ne Diyor 4

• senin sporla işin yok. sen ne bulursan yiyeceksin. bu arada öyle spor yapmadan gainer gibi karbonhidrat tozlarını sakın kullanma. kısacası herhangi bir supplement kullanma. karaciğerinde yağlanma yapar.

1|0
    0|0
    • Olmuyor yemek ise yaramiyor

• zorla. olmuyorsa da yapacak bir şey yok. ama zamanla miden genişler. bu arada sağlıklıysan kafaya takma. metabolizman hızlı demekki iyi bir şey bu

• Ters mekik beliniz için ideal harekettir. Ayrıca çök kalk (squat) da bacak ve kalçalarınızı şekle sokmaya yardım eder

1|0
    0|0
    • Ters mekik falan zor ama ben basit hareketleri kastediyorum. Gainer ve gogusler konusunda ne dersiniz?

• Gainer göğüslerde yap toplanmasına dolayısıyla büyümesine etki etmez. Her vücut tipi farklıdır. Kimi fazla yağları göbeğe toplar kimi bacaklara kimi eşit. Gainer kullandığınızda nerede yağ toplanacağını ancak deneyerek görebilirsiniz. Ama en güzel vücut sağlıklı vücuttur. Bence hiç denemeyin. Çünkü vucudun yağlanması yani kilo alma öncesinde ilk olarak kolesterol yükselir. Sonra yağlanma başlar. Bu da kalbiniz için riskli bir durum yaratır

• Anliyorum. Gercekten ihtiyacim olmasa hic dusunmezdim. Tesekkur ederim :)

• Spor yapmadan gainer kulaman karacigerine zarar veriri kötü olur senin icin kullanma derim ben

1|0
    0|0
    • Ihtiyacim olmasa dusunmezdim

• Evde calissam? Kac kiloluk dumbler olur?

• 2.5 ve 5 ama dumbellla yapacagin hareketler sinirli ama olmaz degil

• Spor yapmadan takviye kullanımı son derece gereksizdir. Önerilmez.

0|0
    0|0
    • Kilo almanın başka bir yolu yoksa?

• Spor duruma göre kg artışı sağlar. Kaslanmaya yönelik çalışırsan ama evde bu şekilde zor.. Spor yapmadan kg almaya kalkarsan yağ olarak alırsın. tahin-pekmez karışımı falan ye sabahları...

Kızlar Ne Diyor 2

• 75 kullan.

0|0
    0|0
  • Ne var takdin seye bak basi insanlar kanserden glgüsleri hic yok kesiyorlar sense halinr sükkret basileri büyük gögüs diyi kücültüler sen yaptina bak sacmalam Tamam kilon az ama beterleri var

0|0
    0|1
Yükleniyor...