Mağazadaki kızdan hoşlanıyorum

hemen hemen 1 yıldır sürekli aynı mağazadan kıyafet alıyorum.. mağazada çalışan görevli bi hatun var. son 2 alısverisime kadar fark etmemiştim onu ama, hatun gecen yıl bana sattığı ürünleri bile hatırlıyor. gecen gün artık giymediğim ürünü bile hatırlattı bana, vakti zamanında şöyle bi ürün satmıştım size dedi. son 2 defadır güvenlik zımbırtısını aldığım kıyafetlerin mutlaka birinde unutuyor.

sizce bu hoşlandığını belli etmek midir ve bu durumda siz olsanız böyle mi belli ederdiniz. ayrıca kendisiyle görüşüp bi ilişki yaşamak da aklımdan geciyo fakat ilişki durumunu bilmiyorum.. bu durumda sizin yardımınıza ihtiyac duydum. yöntem ne olmalı sizce :))

Güncellemeler:
yardımsever yok mu yaa :))
ilk baslarda verdiğin, kandırılması muhtemel, potansiyel hatun cevapların için teşekkürler.. o ürünleri sen satsan filmin sonu mutlu son olucaktı yine :))

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence acele dawranma sonuçta o onun işi belli çok dikkatli biridir olmaz mı ? senin dediqinde olabilir onu anlamak içinde nabzını yoklaman qerek

0|0
    0|0
    • bende tam onu sordum işte yöntem nedir diye :))

• dalcak hatun olmadı niye zorluk çektin ki kestirmekte :)) ama cidden söylüyorum ukalalık işe yarıyo.. sana da teşekkürr

• önemli deqil efendim her zaman :P

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...