Hayatınızın bir bölümünde hemcinsinizden hoşlandınız mı ?

Heteroseksüel bi yaşantı sürerken hiç beklenmedik bi şekilde hemcinsinize karşı bir aşk beslediğiniz oldu mu ? ve bu duyguları eskittiğinizde seçiminiz daha çok hangi taraftan oldu, hemcinsiniz mi yoksa karşı cins mi ?

Sanırım ben aşık oluyorum, belki de çoktan oldum da itiraf edemiyorum kendime.

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• asik olduysan is tercihe bakmiyor demektir :-).

1|1
    0|0
    • yüz yılın cevabı bence herkes sussun

• Cok mantikli ;D

• hihi tenk yu

Erkekler Ne Diyor 10

• Hayır... Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    1|1
  • Asla asla asla asla asla...

Anlatabildim sanırım.

0|0
    0|0
  • Uuuu bisexüel bayan.. En sevdiğimden :))

Şaka bir kenara böyle birşey başıma gelmedi ama bunun kötü bir yanı yok. Gidip ata eşeğe aşık olmuyosun sonuçta. Asıl sorman gereken soru ilgi duyduğun kişinin ne cevap vereceği :)

0|0
    0|0
    • Ikimiz de birbirmizin kadınlara ilgi duyduğunu biliyoruz, 3 4 ay önce görüşelim demişti isim var demistim. mallık boyle bi sey ;D

• Ohoo durduğun hata valla. İmkanın varsa hala konuş bence.

• Soyleyebilecegimi sanmiyorum :( zaten biraz dengesiz biri

• yok ya yok bir erkek ge aşk olunurmu resmen gay olur adam olmaz olnaz kendi açımdan

0|0
    0|0
  • sevincedir günlerin bir başka, ama sen aşık olma yavaştan

0|0
    0|0
    • :D olmasam iyi gibi de insan beyniyle hükmedemiyor bazı şeylere

• ben sana hükmettiricem canım ekle beni öğreniceksin

• Hayır olmadı.

Kızdan başkasına bakmak, bana haram olsun.

0|0
    0|0
  • çok şükür öyle bir durum olmadı da dötü koruduk :)

0|0
    0|0
    • :D cinsellik yaşamazdın canım sende

• yok bacım ben kadınlardan memnunum. hemcinslerim ilgimi hiç çekmedi. inşallah da çekmez.

• çok garip bir durum

ee sonucu ne olucak

aşık olunca sonuçta ne olucak

0|0
    0|0
    • Sonucu olması mı gerekli ?

• Aşk için cinsel ilişki şart değil benim için. En azindan onunla.

• sen sadece hoşlandın sevdin

bu büyük bir sorun değil

hem ablandada bu huy var değilmi)

• ona söylemede sen yinede

0|0
    0|0
    • Onun da kadınlara karşı bi ilgisi olduğunu biliyorum ama erkekler için hissettikleri daha baskın sanırım

• vay çok heycanlı bir konu takip ediyorum not aldım bile :)

0|0
    0|0
    • :) cevabını da verseydin olumlu olumsuz :D

• 18.

Oldu canimla baslayan diger cumle.

• pardon :) nasıl yapalım ozaman sen benim bu fake mail gerçek mailini at bende seni gerçek mailden ekliyim erkann415@mynet.com

Kızlar Ne Diyor 5

• oldu canim benim oldu. ben de su an ayni dertten muzdaribim. erkek arkadasim olmasina ragmen bir kizdan hoslaniyorum. ama onun da erkek arkadasi var. iki ucu coklu* degnek :/

1|1
    0|0
    • :(( kizda bi ilgi var mi peki kadinlara karsi ? Ben de kafamdan atmak icin sevgili olmustum biriyle ama baktim ikimize de yazik ayrildim :/

• Evet :)

• tamamdir. mesajla devam edelim mi? :)

• bir bayana o gözle bakabilir miyim? sorusu bile garip geldi :/ allah korusun.

1|2
    0|0
    • :) ne desem bilemedim. cok kesin yargilar bunlar. Ama allah yasatmasin tabi istemeyene

• bu konularda ben de ne diyeceğimi bilmiyorum. büyük konuşmuyorum kesinlikle ama bana çok ters durumlar. öyle birşey yaşasam uzun süre depresyona girerdim sanırım :/

• Evet genel olarak herkese ters gelen seyler. Bendeki olayin tum kadinlara karsi oldugunu dusunmuyorum aslinda sadece ona ozel bir sey gibi. ben gecen sene girmistim de cektim aldim kendimi bu sene sukur :)

• hayır olmadım çok şükür bence tedavi ol

1|1
    0|0
    • Tedavimi? Ne kadar saçma bir cevap. Tedavilik bir durum yok, insan hemcinsinede ilgi duyabilir. Ha aynı anda 2 kişiye ilgi varsa sıkıntı tabi.

• git psikoloğa durumun normal değil halinden memnunsan benim için sıkıntı yok

• Sakin ol şampiyon. Gayette normal tabiki gidip başka bir yaratığa aşık olmuyorya. Ah bu tabular...

• allah korusun allah dusmanımın basına vermesn

0|0
    0|0
  • Hayır hoşlanmadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...