Kapat

Erkeklere bu sorum; bir bayanda aradığınız en büyük özellik nedir?

erkeklere bu sorum;bir bayanda aradığınız en büyük özellik nedir?mesela uysal cazgır saf aptal olmasını mı isterdiniz.?ya da ne bilim çalışan iş kadını veya ev hanımı hangisini tercih ederdiniz? ve fizik olarak balık etli şişman zayıf ve görüntü itibarıylada esmer,sarışın ,kumral hangisi favorinizdir?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• Görünümü zayıf olsun boyu fazla uzun olmasın akıllı ve kendini bilen bir insan olsun bir de mümkünse sarışın olmasın(çakma olabilir)

0|0
    0|0
  • hangi özellikler olsun bilmem ama olmaması gerekenleri söylim. havalı olmasın, kendini beğenmiş olmasın, haksız olmasın, nankör olmasın, rüyalarda gezmesin, dürüstlük yalansızlık istiyorum deyip boypos yakışıklılık para pul aramasın. malesef çoğu kız böyle

0|0
    0|0
  • Uysal sakin birisi olsun aptal olmasın çünkü yeri gelir bir birimize fikir veririz. Ev hanımı olmasından yanayım evde çocuklarına filan baksın yeter ama illa evde bunalıyorum derse düzgün bir yerde zaman geçirmek için işe girebilir kendi keyfine bağlı. Fiziği ya normal olsun çıta gibi değilde zayıf olsun isterim ama balık etli olması yakışıyorda oda olabilir kısaca nasıl yakışıyorsa öyle olsun abartısı olmasın. Esmer favorim.

0|0
    0|0
  • akıllı, zeki, eğlenceli, güzel, zayıf, sosyal ve iyi bir okulu ya da işi olmalı.:)

0|0
    0|0
  • uysal, zeki

çalışan

normal fizik çok şişman olmasın.

esmer

sorduğunuz sorulara tek tek cevap vermeye çalıştım.

0|0
    0|0
  • 0|0
    2|0
  • ne çok sormuşsun :)) akıllı, neşeli, konuşkan, bakımlı temiz, iyi giyimli, seksi zayıf, kumral ya da sarışın olsun. var mı?

0|0
    0|0
    • soru uzun olabilir belki ama cevap kısa,sizlere kolaylık olsun diye uzun oldu,siz erkeklere zaten iyilik yaramaz ki gıcık şeyler :P

• tamam tamam var mı böle birisi sen onu söyle?

• Espriden anlasın da ister şarısın olsun ister kumral

Şişman olmasında ister balık olsun ister normal

Ben bağırınca sussun da ister cazgır olsun ister uysal

Ulan ne kafiye oldu beaa :)

0|0
    0|0
  • sarışın-anaç-kültürlü-güzel dudaklı bir hanımefendidir favorim.

0|0
    0|0
  • İnsan olsun diğerleri teferruat hacet yok.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...