Sporu aç kanına mı yapmak ıyı yoksa tok karnına mı?

hayırlı akşamlar arkadaşlar ,
sporu ac karnına mı yapmak daha etkılı yoksa tok karnına mı? haftaıcı 5 gun calısıyorum sabah 8 de evden cıkıyorum aksam 8 de eve gırıyorum halıye yorgun oluyorum.. dıyorum kı sabahları 6 da kalksam 45 dk leslıe sansone egzersız programını yapsam 7 ye kadar.. yarım saat sonrada 07.30 gıbı kahvaltı yapsam nasıl olur?
bırde dıyet yaparak ve bu egzersızı yaparak ayda kac kılo verebılırım?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ne aç ne tok normal olucaksın yemekten 2 saat sonra

0|0
    0|0
    • aksamları yorgun oluyorum ıste sabahda 5 de mı kahvaltı yapıyım napayım ortası cok mu bu ısın

• Aç karnına yapma sağlıklı değil. Yemekten 1.5 2 saat sonra tavsiye ediyor hocalar

Erkekler Ne Diyor 4

• Aç karnına değilde mesela kalktığın gibi bir dilim birşeyler ye enerjin gelsin sonra o dediğin sporları yapabilirsin...

0|0
    0|0
  • aç yapıcaksın

0|0
    0|0
  • Aç spor yapmak kas yakar. Yemekten 2 saat sonra yapmanı öneririm.

0|0
    0|0
  • spordan önce 2 saat.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben senin yerinde olsam sabah ballı sut gibi ya da ne bileyim elma gibi bır sey yiyip spor yapar sonrasında hafıf bı kahvaltı yapar ise gıderdım. Tok karna spor yapılmaz. (karın tokken yanı yemek yedıkten sonra dolasım sıstemı yavaslar. Yapılan spor kalbı yorar. Hatta kalp krızıne bıle sebep olabılır.) ne ac ne tok yemekten 2 saat sonra hıkayelerıde spordan baska işi olmayan kısıler ıcın soylenmıs bır soz bence. Bizim gibi az vaktı olan kişiler için uygun olduğunu dusunmuyorum bu lafların. Neyse kahvalti olarak. Dıyet mısır gevregı de yıyebılırsın. Az kalorılı hemde tok tutuyor. Tavsıye ederım tadlarıda guzel helekı çikolatalı olanları :)

0|0
    0|0
    • Şunu da soylemek istiyorum bende ogrencıyım. Gunde 11 saate yakın dersım oluyor sabah evden 8de cıkıp aksam 9 da falan gelıyorum eve. Ne yanı ben şimdi spor yapabılmek ıcın sabah 4-5 gıbı kalkıp kahvaltı yapıp 2 saat bekleyıp sonrasında spor mu yapacagım. Sonrasında da ac karna spor yapma kaslarını yakarsın dıyorlar. Bu saydıgım şeyleri de 2 gun yapıp 3. gun yapamayacağımdan kas mas olmaz yani :D

• Aç galiba.

0|0
    0|0
  • Yemekten yarım saat sonra yapılır

0|0
    0|0
  • Aç karna yaparsan kasları yakarsın, tok karna yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...