Ne kadar güçlüsünüz?

arkadaslar nekadar guclusunuz? Kactane barfiks ve snav cekebiliyosunuz? gucunuzu gosterdgnz farkli durumlar oldumu hic? Mesela ben 8 tane barfiks cekebiliyorum 30 tane snav cekebiliyorum :)) siz nasilsiniz? :)

Güncellemeler:
Mesela bilek guresinde kizlari yenebiliyorum erkeklerdende bir kactane yendigim oldu buzamanakadar :)

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Ya benim bacaklarım kuvetli biraz 14 yasında arayı arkadan kaldırmıştım ama sporcuyuö zaten mesela 100 den fazla şınav cekerim rahat barfiks en az 50 tane cekerim ama dayanıklı değilim okadar patlayıcı güvüm daha iyi yani

0|0
    0|0
    • Bende spor yapiyorum bnmde bacaklarim guclu ama kollarim en fazla bukadar yalabiliyo :/

• Fitness yapiyorum

• Anladım cok uzattım neyse kolay gelsin:)

• 201 şınav (Mekik beni yormuyo hic sabaha kadar cekerim) Barfiks en son set set cektim 40+40+40+40 gibi

0|0
    0|0
    • Hangii sporu yapiyosun merak ettim?

• Kosu yaparim genelde (Kosu ek) vucut calisiyorum 3 senedir daha onceside vardida oyle cok duzenli degildi kendi evimdeki sehpasiyla 100 kg agirlik ama yeterli bulmuyorum kendimi calismayip daha fazla yapan arkadaslarim var

• sol omuz kas yırtılması olmadan önce yani geçen yıl! 12 barfiks 55 mekik 50 şınav çekiyordum doktorum yasakladı şu an için!

0|0
    0|0
  • 80 şınav çekerim barfiks bir 20 tane çekerim :)

0|0
    0|0
  • sınav cekerimde barfiks tırt :D

0|0
    0|0
  • Bende spor yapiyorum 6 barfiks ve 25 snav cekebiliyorum baya guclusun :) bilek guresindede senin gbiyim. :) denemek lazim kim daha guclu :)

0|0
    0|0
  • bir ara deneyim kaç çıkacak merak ettim

0|0
    0|0
  • 750 barfiks çekiyorum sonra kalkıp 341 şınav çekiyorum ısınma hareketlerim bunlar tabi başlamadan önce 6 saatte ip atlıyorum

0|0
    0|1
  • 5 şınav 10 tane de mekik cekiyorum barfiks te 1 tane falan

0|0
    0|0
    • 1 barfiks hiç çekme daha iyi elim ağrıyor falan de

• Abi şükür sonuna kadar yürek varda biz kaldırırm vururum demiyoz burada :) @t-mac

• Yürek varsa indirebilecegine de inanirsin eğer inanmazsan bastan kaybedersin unutma karsindaki bir aslan bile olsa cesaretin karsisinda çekinir @Domin1ct

• 4 kızı aynı anda taşıyabilecek kadar.

0|0
    0|0
  • 10 tane serçe tutuşlu barfiks 75 tane geniş açılı şınav 50 tane de dar açılı şınav

0|0
    0|0
  • 40 barfiks 150 şınav

0|0
    0|0
  • kontrolsüz güç güç değildir. pirelli

0|0
    0|0
  • Eh iste bir 50 barfiks hade 80 de sınav çekerim

0|0
    0|0
  • benden iyisin asdasdsad

0|0
    0|0
  • 80 kg kaldırıyorum

0|0
    0|0
  • Astsubaylik mulakatlarina hazirlanirken 21 barfiks, 70 kusur mekik , 80 belkide 90 sinav cekiyodum. 400 metreyide 60 saniyede falan kosuyodum.

0|0
    0|0
  • çekiyorum ama alet değil

0|0
    1|0
  • Vay be b3nden cok cekiyon ben ancak 31 cekerm :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Snav ćekemiyorum barfiks 2 falan ama mekik 60 yapıyorum

0|0
    0|0
  • Vurdum mu inletiyom

0|0
    0|0
  • Barfis çekemiyorum yani denemedim pek de barfisk demirinde asılı kalabiliyorum bayaa :D

0|0
    0|0
    • :))

• :)) zamanla cekmeye baslarsinda :)

• Yok ya sevmiyorum öyle kas falan :D sallanmak yetiyor bana

Yükleniyor...