Iğdır nasıl bir yerdir? Terör olaylarının yaşanmadığı ve en az yaşandığı doğu bölgeleri ?

iklimi insanları yönünden yasam standartları yonunden nasıl bır yerdır ?

Not: ıgdır Terörün bol oldugu bır memleket mı? yada dogu da teror etkısı az ve hıc olmayan bolgeler nerelerıdır ..

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• ne öğrenmek istiyorsun

0|0
    0|0
    • yaşanabılecek bır yer olup olmadıgını ...

• Abimin usta birliği ığdıra düştü nasıl bir yerdir sürekli operasyon oluyormu temiz mi nasıl karakoyunlu karakol da olucak lütfen bir şeyler deseniz

• 2ay

@Zeynepilter korkma ığdırda yaşıyorum baba polis. memuru batidan gelmeliyiz bizde merkez sakin şu an terör olayları burda yok sadece dogu beyazitta var

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• Iğdırın iklimi ılımana yakındır.Aşırı bi terör olayı duymadım ama illa ki oluyordur bir şeyler.Hayırdır zorunlu göreviniz filan mı var özel değilse?

0|0
    0|0
    • tercıhler yaklasıyor gecen kı taban puanlar uygun benım aldıgım puanıma gore bır sans ıste tercıhler arasına yazmayı dusunuyordum ... yalnız aılem karsı cıkıyor bende merak ettım yasanabılıtesı nasıl bır sehırdır dıye

• hayırlısı be gülüm :) bana kalsa tutsa gıdecegım ama bızımkıler ızın verecege benzemıyor :)

• Bence de bekle çok iyi şekilde hazırlan ve istediğin ile git.Oraya gidip mutsuz olmaktansa 1,5 sene hazırlanmak daha iyidir. :) Tabi karar senin inşallah gönlüne göre olur:)

• Iğdırlılarla iligli bildiğim tek şey . Patronum ığdırlı azerice konuşuoyr.

0|0
    0|0
Yükleniyor...