Bir kız eski sevgilisini görünce okulda niye yolunu değiştirir, kaçar? Fikrinizi almak istedim

Bir kız eski sevgilisini görünce okulda niye yolunu değiştirir,kaçar? eski sevgilinin çekip kenara konuşmak istemeyeceğini biliyorsa üstelik.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Tiksinmiş olabilir sevgilim değil ama küstüğüm halen konuşmak istemediğim insanlara ben de öyle yapıyorum. İğrendiğim için.

0|0
    0|0
    • Yok ama arkadaşlarıya gayette güzel geçebiliyor. Öz güven diycem ama bilmiyorum

• Konuşmaya kalkmayacağını biliyor

• Hayatta öyle hiç bir şey kesin bilinemez kesin vardır her zaman bir ihtimal.

Kızlar Ne Diyor 2

• ona kızgn oldugunu ondan nefret ettigini göstermk için

0|0
    0|0
    • Aynı zamanda umrumda değilsin diyorsa?

• o olmaz işte umrunda olmasa yanından gecer gider :D

• Baktığı halde bakmıyorum da diyor. Sadece ben değil arkadaşım da yakaladı. ama anlamıyorum ya bu kadar zorluğa en gerek var ki.

• bende aynısını hoşlandığım cocuga yapıyorum seni unuttum mesajı vermek içindir.

0|0
    0|0
    • Ya ama çok garip değil mi? Madem artık o sıradan biri niye böyle bir şey yapma gereği duyuyorsun ki dimi

• ya işte öpüşmeniz sarılmanız konuşmalarınız..seni unutmamış işte hiçbirşeyiunutmadım herşeyi sır gibi saklıyorum unutmayada niyetim yok diyor

• Bende saklıycam demiştim. Sağol demişti bundan demekki. Evet ilk öpüştüğü,ilk bir takım şeyleri yaşadığı ilk erkektim. 1 yıl beraberdik. uzundu yani. ayrıldıktan sonra hayatının en kötü günlerini geçirdğini söylemişti. Ve beni unuttuğunu hatta neyini sevicem senin falan demişti. Mesajlara da cevap vermiyor. Çok çok gururludur. Napıcam hiç bilmiyorum. Aynı okuldayız ama karşıma bile çıkmıyor artık...

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben de hoşlandığım kıza yapıyordum bi ara nedenini bilmiyorum :)

1|0
    0|0
  • Korkuyordur o.

0|0
    0|0
Yükleniyor...