7 ayda 25 kg verem lazım?

7 ay içinde 25 kg vermem lazim ince belim olmasini basen ve baldirimin gitmesini istiyorum yürüyüş yapamam bebeğim var evde spor önerileriniz diyet faln filn 75 de 55 düşen var mı.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• yürüyüşsüz zor olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Arkadaşım bende kilolyum beslenmede süt ürünlerine ağırlık ver onun haricinde protein et. balık. ye 7 ayda vermen çok zor ben haftada 2 kilo olarak verdim ancak çok hızlı geri aldım ve şimdi sadece süt ürünleri tüketerek arada koşumu yaparak 1.5 ayda 8. kilo verdim. Dediğim gibi süt yoğurt protein tüket ama 7 ayda 25 spor yapmadan zor :)

0|0
    0|0
  • 2yılda 140dan 95 e düştüm :D söylememmmmmmmmm yapmıyorlar cünkü özel bir antreman + yemek ya hep yazın verdim genelinde 2 yıla bakma 3 ayda 15 bir gitti diğer yaz 15 bir gitti öyle yani yazın daha bir cok su ictigim icin vermesi daha kolay

0|0
    0|0
  • Ablacim sporsuz olmaz profesyonel olarak tan diyet şart ödül ver më yok kendine boğazını tutacaksin bogoca yapmak yemek yok :)

0|0
    0|0
    • Abicim zaten dışarıda olmasin evde kilo verme ye etkili sporlar onerirseniz.:) o açıdan yani

• Plates ile baslayabilirsin evde isinmak için spor öncesi cuzzi paralara bisiklet var internetten takip edebilirsin youtube de birçok profesyonel spor hocası bilgi veriyor burdaki boş insanlara bakıp kafanda soru işareti kalmasın orada aradigin bütün soruların cevabını bulabilirsin

• Spor yapamazsan çok iyi diyet lazım. Günlük kalori ihtiyacını öğren. Ona göre bir program hazırlat gerekli kaloriden ne kadar çok açık verirsen o kadar iyi. 1 kilo 7 bin kalori unutma

0|0
    0|0
  • Spor hareketleri yap tabi kendini yorma. Ekmek yerine tam buğdaylı ekmek ye 8 den sonra yemek yeme açıkırsan yoğurt ye şekerli şeyler yeme içme pirinç yerine bulgur falan bunları dene 3 4 ayda 15 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • evde spor yap yemek yeme bol bol su iç

0|0
    0|0
  • elimizde verem kalmamış aids verelim 25 kg?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana spor listesi yapcam bunları uygula
    10 dakika koşu
    İp atlama max istedigin kadar atla en az 100 olsun
    Kol açıp kapayarak zıplama
    3x15 squat
    3x50 2,5 ağırlıkta dambıllarla yana eğiliş
    3x50 Bir sopa yardımıyla oturarak bel çevirme
    Ve 30 dkk bisiklet çevir sabah aç karnına 2 bardak limonlu su iç suyun üstünde 20 dakika geçsin sonra 2 yumurta ye birini sarısıyla birlikte ye digerinin sadece beyazını ye 1 adet muz ve 1 kase special k ye ara öğünlerde kepekli galeta ye öğle ise kepekli makarna 2 kaşık yoğurt veya 2 köfte ile hazırlanmış kepekli ekmegin arasına sandaviç yap Ara öğün elma veya baska bir meyve ye aksam konserve ton baligi hasla limon sik ye veya salata ye aksam yemegini 18.00 dan sonra yeme ve günde 2,5 - 3 litre su tüketmeye özen göster SAĞLIKLI GÜNLER 😃😃💚

0|0
    0|0
Yükleniyor...