Zayıflayabilir miyim?

Arkadaşlar. 18 yaşındayım 65 kiloyum boyumda 1.60 basenlerim var kilo vermek istiyorum fakat kendi çabalarımla. 1 haftadır bu anlatacaklarımı yapıyorum. Sabah kalktığımda 1 tabak nesfit birkaç saat sonra kahvaltı kepekli ekmekle birlikte yine bikaç saat sonra yemek bir süre öyle gidiyo acıkırsam etinin formlarından yiyorum asla aburcubur yemiyorum çok yerdim çayı şekersiz içiyorum aksam eve gelince bir elma ya da bir meyve yedikten sonra koşu bandım var 45 dk 5.5 de yürüyorum 20 mekik 10 şınav ve bikaç hareket daha yapıyorum sonrs da yatıyorum ben bu şekilde kilo verebilir miyim

Güncellemeler:
Birde biberiye çayı içiyorum günde 2 fincan

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• veremezsin desek bırakacak mısın, devam et bence bide imkanın varsa sabahları ya da akşamları ya da sabah akşam koş , koşmak çok farkettiriyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• şu anda burada durman bile kabahatin
    kalkıp spor yap

0|0
    0|0
  • Sabah niye o kadar sık yiyorsun? Nesfit gereksiz onu yiyene kadar 1 saat dayan kahvaltı yap onu öğün olarak sayman lazım öğlen sadece onu yemen lazım mesela. Akşam da hiçbir şey yemiyorsun Nesfit yerine bir yemek veya salata ye

0|0
    0|0
    • Ya sabah erken kalkıyorum saat 7 de nesfit 11 de kahvaltı 3 4 gibi yemek bu yüzden nesfit yiyorum

• Aynen düşük meyve bile yok

• Tamam o zaman ye light sütle falan

Kızlar Ne Diyor 2

• bebeğim 65 kilo şiman kategorisine girmez kolay veremezsin. benim boyum 73 17yım bende en fazla 63 e çıktım sonra 55 e düştüm ama bunu hiçbirşey yemeyerek yapmıştım sen bunu yapma sakın.

0|0
    0|0
    • Birşey yememeye dayanamam zaten geri alınıyormuş öyle kilolar ben uzun vadeli vermek istiyorum

• Yuhhh

0|0
    0|0
Yükleniyor...