Hangi Yüzme Stili?

Havuzdan yeni geldim aklıma geldi sorayım dedim. Hangi stilde yüzüyorsunuz? Var mı değişik tipte yüzen? :D

• Serbest Stil
    38% (3)75% (6)56% (9)Oy Ver
  • Sırtüstü Stil
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kurbağalama
    12% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Kelebek Stili
    25% (2)12% (1)19% (3)Oy Ver
  • Ortaya Karışık
    12% (1)13% (1)12% (2)Oy Ver
  • Ben yüzmüyorum sadece atlıyorum.(Ne tür atlama? Fotoğraf/Resim ile gösterin)
    13% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Kelebek yüzüyorum

0|1
    0|0
    • Bence en zor stil. Tek seferde 50 metre gidiyor musunuz?

• En son Aşama acele etme ben de yüzücüyüm yoksa zor :)

• Ben fitnessla beraber yaptığım için kaslarda sıkıntı olmuyor hareket ederken. Tek sıkıntım çabuk yoruluyorum. Sanırım o da ileride gelişir. Ben normalde 25 mlik havuzda yüzüyordum üniye gelmeden önce Eskişehir'deyken. Üniye gelince buradaki havuzun olimpik havuz olunca bir alışma süreci yaşadım :D Şimdi 30 metreye çıktım tek seferde :) Kelebeğe 50 metreyi tek seferde yüzünce geçmeyi düşünüyorum.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• Serbest stil

0|1
    0|0
  • Ortaya Karışık

0|1
    0|0
    • Yorulunca benim de karışık oluyor :D Normal+kurbağa+sırtüstü

• Balıklama atlayışım gayet iyidir, ve serbest stilde iyi yüzerim, profesyonel gibi. Sırt yüzerim sırt kaslarım gelişsin diye ama kelebek yüzmeye çalışırken görme beni, gülmekten karın kası yaparsın :D Çok zor bee ! Büyük saygı duyuyorum kelebekçilere.

0|1
    0|0
    • Kelebek cidden çok zor ya. Zaten kelebek yüzersen ayriyeten fitnessa gitmene gerek yok pek

• Bilgisayar Mühendisliği :)

• Evet mantıken :D Benim de makina müh. :)

• serbest stilden yanayım

0|1
    0|0
  • Serbest Stil

0|1
    0|0
  • Serbest Stil

0|1
    0|0
  • kelebek stil aişan yollari taşli :D

0|1
    0|0
  • Kurbağalama en zoru. Diğerleri iyidir

0|1
    0|0
    • Hocam bence kurbağalama en kolayı. Kelebek en zoru bence. 2 koluda tam olmasa da 360 derece döndürüyorsunuz. Ben normalde serbest yüzüyorum yorulunca kurbağalamaya geçiş yapıyorum.

• Yeni yeni çalışıyorum ama inan kurbağalama hiç olmuyo

• Onu da artık çalışırsın :D Dediğim gibi ben serbestten yorulunca kurbağalama :D

Yükleniyor...