Dambıl alcam yardım edermisiniz?

Arkadaşlar 2 sorum olacak spor salonunna aylık 100tl vb istiyor zamanım yok benimde öğrenci adamız para da kısıtlı

1:) Öreğin 5kg lık 2 dambılmı alayım yoksa 20kg eklemeli dambıl setimi alayım

2:) Bazıları diyor spor salonuna gidip bir bilenden yardım almassanız göğüsünün yarısı büyük yarısı küçük olur dolma kaleme benzersin vb şeyler diyorlar bunlar ne kadar doğru?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba,

Öncelikle kulaktan dolma bilgileri bir kenara bırakalım diyorum.. Başkalarının başarısızlıklarından doğan laflar senide başarısızlığa sürüklemesin, buna izin vermiyoruz. Şimdi, haklısın spor salonuna her ay vermek zor gelebilir. Benim tavsiyem vücut geliştirme seti alabilirsin. 500-600 TL civarında olanları var. Taksitle ödersin. Evinde rahat rahat çalışırsın. Uygun ağırlıklar ile eşit ve dengeli çalışırsan orantılı bir bedenin olacaktır elbet.

Bu siteden araştırabilirsin..
    www.dx.com/.../exercise-equipment-1654

0|0
    0|0
    • barfiks var bide dambıl alsam bana yeter orantısız vucuddan korkuyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Alma, salona da gitme. Eğer sadece görüntü düzelsin diyorsan P4P nin antrenmanlarını yap. Karın çalışırken midenin her yeri çalışacak. Bacak çalışırken belin, götün ve bacaklarının her yeri çalışacak. Göğüs çalışırken şınav agırlıklı oldugu için ; arka kol, göğüs, sırt ve omuz da çalışacak. Bunların hiçbirinde dumbell yok, dumbellı sadece kolda lazım.

0|0
    0|0
    • dambıl alcam hangisini alıyım peki?

• alcamda orantısız vucud dan cok korkuyorum

• Ben diyorum ya, dumbellı sadece kol için kullan, diğerlerini p4p den çalıştır sıkıntı olmaz. Programlı oldugu için adam senin nereni ne sıklıkta ne yogunlukta çalıştırman gerekiyorsa o kadar çalışıyor

• 5 kiloluk dambıllar başlangıç iin yeterli ama 2 hafta sonra bir işe yaramaz verdiğin para çöp oldu geçmiş olsun 20 kiloluk geçmeli 2 dambıl nereden baksan 200 tl ye yakın bu parayı git spor salonun ver peşin olunca 3 ay gidersin daha karlı hem her şeyiyle birlikte hangisi daha akıllıca ve mantıklı sence?

0|0
    0|0
    • 40 kg dambıl seyi 70 tl

• Dostum iş dambılda bitmiyor ama bunun farkına varman lazım ev de rahat ortam tembellik etmek varken niye spor yapasın ya da yapsan bile hani şu videolara düşen mallar varya onlardan pekde ileri gidemeyeceksin bu genel itibariyle böyle 3-5 kuruşun hesabını yapacağına güzel bir kulübe kaydol dövüş kulübü olur spor salonu olur ama bir yere yazıl yoksa evde bir cacık olmuyor ne kadar sağlam ekipmanların ve programın olursa olsun

• gel sende hukuk oku yaz tatilin olmasın ilk bine gir senin gibi 2-3 şerefsizi savuncam diye yazın sabah akşam 4 bin sayfalık kitrapları ezberle sonra biri cıkıp gelsin spor salonuna git desin ben yazın bile ders calışıyorum sen spor solonu diyon neyin kafaası bu spor salonundaki aletlerin ne özelliği var lise sonda de gitmiştim adam ne yaparsan yap diyo istersen dambıl istersen barfiks bana para ver yeter yok filimlerdeki gibi özel başına gelip 1 kere bile çalıştırdığını görmedim gece 12 de gelir kapatır giderdi sonra diyon spor saolonunna git o kadar para verdim bir b*k yapmadı onun yerin dambılımı alırım barfiksim sabah yürüyüş parkuru ver sitede spor salonundan ne fark var aynısı ordada var adam gitmiş 30-40 dambıl 10-15 barfiks koşu bandı almış spor solunun diyo 100tl istiyor zaten onların toplamı 100 lira bile etmiyor evde bir dambıl eksik onlara para yedircek göz yok artık bende

• Spor salonuna git bence

0|0
    0|0
  • ben 150 tlye dumbull, halter seti sipariş ettim

0|0
    0|0
Yükleniyor...