KİLO SORUNU ACİLL?

Arkadaşlar 18 yaşındayım. 178 boy 90 kiloyum. Kilo sorunum var. Bundan dolayı özgüvenim bitik. Hedefim 70 kiloya inmek. Yardımcı olur musunuz? Kilo vermiş olan arkadaşların tecrübelerinden yararlanmak isterim.

Güncellemeler:
Arkadaşlar öncesinde spora gittim 10 kg verdim sporu bıraktım tekrar bu kiloları aldım. Sporda kardio yaparak ve diyetle kilo verdim. Ama kardio inanılmaz sıkıcı ve yorucu. Başka yolu var mı? Bide px90 diye bişey duydum. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Bir antrenor olarak hemen cozumlerimi dokuyorum... Oncelikle 3 dost dedigimiz seyden uzak duracaksin: yağ, şeker, hamur. Bunlardan ne kadar uzak durursan o kadar iyidir, sebze ye bol bol ozellikle haslama olsun, bunun yani sira abur cubur ve tatli seylerden deminde dedigim gibi uzak dur, şeker besinini meyvelerden al mesela. Bunun yani sira sabahlari erken kalkma ihtimalin varsa 30-45 dk tempolu kos. Yoruldugunda durup dinlenme tempolu yuru, sonra eve gel ilik bir dus alki kan akisin hizlansin, ardindan bir dilim kepekli ekmekle tabagina zeytin domates salatalik peynir gibi gidalardan azar azar ak ve ye. Muhtemelen doymuycaksin bu yuzden ara ogunlerdede Eti Form ye. Bunun yani sira fitnessa baslama gibi bir imkanin yoksa dedigim gibi duzenli kos ve yuruyus yap, uyku duzeninede dikkat et unutma ki uyku hem bir dogal vitamindir hemde metabolizman uykudayken daha hizli calisir. Simdiden kolay gelsin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ekmeği kes, günde en fazla bir dilim ye.
    Ayrıca 2 öğün yemek ye, araya 1-2 meyve tıkıştırabilirsin aşırıya kaçmamak dışında.

Şekeri, abur cuburu zaten hayatından def et.
    Spora git, etkisini çok görürsün.

Tabi ben bir diyetisyen uzmanı değilim, yinede ondan da yardım alabilirsin.

0|0
    0|0
  • spor salonuna yazıl gerisi zor

0|0
    0|0
  • Spor yap beybi

0|0
    0|0
  • Diyet + spor öneriyorum
    Ben bu sayede kilo verdim.

0|0
    0|0
  • bnde 18 yaşndaym 168 by 48 kilo anlycgn zayfm bna versene

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hacım benim boyum 179 ve 92 kiloydum iki sene önce. şimdi fotodaki gibiyim 75 kiloyum. kesinlikle spora başla, yürüyüş koşu ihmal etme, yüzebiliyorsan yüz. yediklerine dikkat et özellikle unlu ve şekerli gıdaları yeme. ben bir de bu ürünü kullandım bir kutu. http://www.hardlinenutrition.com/BURNER,PR-88.html ilk üç ayda bu dediklerimle 9-10 kilo vermiştim zaten üzerine daha fazla çalışıp yağ yakıp kas yaptım.

0|0
    0|0
  • sen spor salonunda kıytırık kardiyo ve diyete dayanamıyorsun p90x e nasıl dayanacaksın o full cardio yani cardiyonun en ağır şekli daha da zorlayıcı olanı var insanty workout üst düzeyde profesyonel sporlcuların bile yerden kalkamadığı bir program istersen yap

0|0
    0|0
  • 1.90 ım 100 kiloyum özgüvenim tavan kardeş :D bundan 1-2 sene önce senin gibiydim, şimdi düzeldim. Hiçbir şeyi takma, sosyal ol, hepsinden önce kendine iyi bak. Şöyle ki giyimine kuşamına para harca. Saçına sakalına. Ben 1 ayda 10-14 kilo arası vermiş adamım bu arada

0|0
    0|0
  • kardeşim ben zamanında 13 kilo verdim ve sana bildiklerimi aktarayım
    öncelikle sakın aç kalma veremssin sadece vücuduna eziyet edersin sabah kahvaltısını düzgünce yap öğlen meyve ağırlıklı yap akşam yemeğini ise 18:00da bitirmiş ol ki eritebilirsin akşam ekmeksiz yemek yiyebilirsin
    bunun dışında hergün yürüyüş ya da basketbol, futbol, cardiyo bunlardan birini yap eminim verirsin

0|0
    0|0
  • ozguvenini yitirme kendinle barisik ol ayrica oyle ovez degilsin kilon biraz fazla sadece. Oranlarin normal. Biraz sporla 3 ayda 75 kilo olursun.

0|0
    0|0
  • Az ye

0|0
    0|0
  • spor yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...