Kilo acilllllll?

Arkadaşlar ben lys ye hazırlanıyorum ve Kasım gibi 48 kiloyken şu an 65 kiloyum ve her yerimden yağ fışkırıyor aynada kendime bakamıyorum bacaklarım ayrılmıyor nasıl verebilirim ama spor yapmaya vaktim yok işte ÖnerebileceğiniZ işe yarayan diyet var mı

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• oha nasıl kilo aldın o kadar insan bu akdar salmaz ki kendini be cocugum

0|0
    1|0
  • Az ye...

0|0
    0|0
    • Ya yiyorum test çözüyorum yarım saat sonra acıkıyorum istemsiz enerji harcıyorum yani yemeden de anlamıyorum

• ekmek yeme... Kahve tüket...

• diyetle olmazz spor şart

0|0
    0|0
  • evde ip atla o yolla kilo veren tanıdıklarım var aklına her geldikçe al eline ip ip atla

0|0
    0|0
  • Boyun Kaç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sadece kırmızı lahana ve havuc salatası ye.. Kırmızı lahanayla havucu bir kaba rendele içine yağını tuzunu limonunu koy ye nisanlimin kardeşi 85 kiloydu simdi 72 kilo 2 aydan kısa bir surede verdi bu kilolari..

0|0
    0|0
  • squat yapmaya calıs sporsuz cook zor

0|0
    0|0
    • Squattan sonra bacaklarım çok kötü oluyor kıpırdıcak halim kalmıyor

• aynı dert bendede var sınav öğrencisiim

1|0
    0|0
  • Diyetisyene gitmen daha sağlıklı olur.

0|0
    0|0
  • sporsuz olmaz

0|0
    0|0
  • Diyetisyen :/

0|0
    0|0
  • bende lys hazırlanıyorum 5 kilo aldım şu iki haftada ip atlamaya başladım sende dene yarım saatini ayırsan yeter bacakların kalınlaştıysa squat yap yemekten kes diycem ama ders çalısırken çok zor biliyorum en azından abur cuburu azaltmayı dene çikolata yerine bitter ye vs

0|0
    0|0
    • Yok zaten ben hiç abur cubur yemiyorum safece yemekten alıyorum ben çikolata falan hiç yok yani ama kahve bacakları çok kalınlaştırıyor ya günde 5 bardak içiyorum

• şeker atıyorsan ya da 3ü bir arada içiyorsan kilo aldırır hemde fena.. hep oturup çalısıyosan ondanda olur hareket şart. limonlu su iç sabahları iştah kesiyor

• Yok 2 si bir arada içiyorum çok Teşekkğr ederim yapıcam onu

Yükleniyor...