Aynı sınıftan biriyle çıkmak ne kadar doğru?

arkadaşlar sınıfta bi çocuk var ve ben çok hoşlanıyorum. onunda bana baktığını gördüm bir kaç kez ama konuşmadık hiç. çocuk çok havalı bir tip ama. hani kendini beğenmiş modunda. sınıfla pek takılmıyo kendi arkadaş grubuyla takılıyo. havalı falan kasıntı bir şey ben bunların farkındayım ama yinede hoşlanıyorum. size sorum sizce böyle birine nasıl yaklaşılır,nasıl dikkati çekilir? ve sizce aynı sınıftan biriyle çıkmak ne kadar doğru? tabi eğer çıkarsak.. siz ne düşünüyosunuz?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Çık yahu büyüyünce gülersin

0|0
    0|0
  • bence sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • sen liseli misin bakem...bu ilişkinin sonu iyi görünmüyor...çocuğu yerden yere vurdun bide kalkmış çıkacam diyorsan birliktelik olsa dahi iki gün sonra ayrılırsınız siz...

yada senin durumun kedi uzanamadığı ciğere pis der misali... ne dersin...

0|0
    0|0
    • yoo ben gerçekleri sçylüyorum bu kötü bişey değilki. bende öyleyim belkide o yüzden ondan hoşlandım..liselide değilim ayrıca ünideyim

• tavsiyelerin için teşekkür ederim ama insan birinden hoşlanınca beraber olmak istiyo yani çıkmak anlamında. belki 3 4 yıl karşıma hoşlandığım biri çıkmıycak. bence hayatta hiçbirşeyi ertelememek lazım öyle değilmi?

• bence bir kız olarak geçmişi de berbat etmemek gerek yoksa hayatındaki bazı şeyleri mecburen ertelemek hatta iptal etmek zorunda kalabilirsin...kızda temiz geçmişten yanayım...

• İğrenç bi duygu olduğunu düşünenlerdenim.

0|0
    0|0
  • sıkıntıldır herşeyi gördüğün için tehlikelidir sevgi için..

0|0
    0|0
  • Ben aynı sınıftan biri ile çıkmam.Ben hoş karşılamıyorum.

0|0
    0|0
  • azmışsın sen sonun iyi değil:D

0|0
    0|0
  • dediğin gibiyse o gelir konuşur; tabi varsa sana ilgisi. ama bence kendi sınıfından biriyle çıkmak sağlıklı değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...