17 şehit hakkında ne düşünüyorsunuz?

17 şehit hakkında ne düşünüyorsunuz düşüncelerinizi tepkilerinizi yazın , benim memleketten 1 şehit var hemde evime çok yakın . Allah rahmet eylesin :(

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• mr. başbakan oğlunu yollamasın askere

ona teknecik alsın

ne de olsa 1 kişi demi

bişey diycem şimdi ağzımı açtırcak

0|1
    0|2
    • oda gelse iyi olur ,şehit falan olursa başbakan sinirlenirde askeri kandile gönderir ve terör biter bel ki !"

• he he dediğinden :D sen öyle bilmeye devam et :D

• kuzey abartıyosun cınıaaam :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Vallahi ben savasa karsiyim,kimsenin olusune les diyemem kimsenin yavrusuna iyi ki oldu diyemem,insanligim buna el vermiyor,kurde sorsan o haklidir,mehmetcige sorsan o hakli...Silahlar degil de dilimiz konussaydi kanlar akmazdi...Ben en cok olen insanlarin anasina acirim,yavrusu varsa ona acirim...Boyle uzaktan ne dusunuyorsunuz demekle ya da lafla vatan kurtarmakla veya da facebooklarda resimler degiserek,hic bir fayda saglanmiyor...Ocaklara ates dusuyor,olan onlara oluyor,biz iki gun sonra unutuyoruz...

0|0
    0|0
    • Bende karşıyım savaşa ama vatanı bölmek için gelen düşmanıda gülle karşılamam kellesini alırım .2-)ben kimsenin ölüsene leş derim vatan haini köpekse , ve bu leşin annesi babası polise taş ve molotof atsa bile ,3-) burda kürtle , vatan hainini karıştırma pkk kürt demek değildir yanlışsın ve mehmetçik herzaman haklıdır,5-) evet bizde konuşmatan yanayız cumhur başkanı sabah nededi konuşmasında biz artık ifade özgürlüğü olan bi ülkeyiz dedi 6-( ve benim elimden sadece sizi konuşturmak gelir !

• Üzülüp kahrolmakdan başka ne yapabiliriz ? Yapması gerekenler yapmıyorsa hala kukla siyasetinin insan hakları temsilciliğini yapıyorsak sınırlı bir müdahaleyle püskürtme operasyonlarıyla uğraşıyorsak maalesef acı haberlerin sonu gelmiycektir.Ama biliyorum ki o anne babalara o acıları yaşatanlar gencecik insanların umutlarıyla topraga gömülmesine seyirci alanlar bu dünyada olmasa da ahirette fazlasıyla hesabını verecekler...

0|0
    1|0
    • inşallah verirler ,ve püskürtme operasyonları derken yanlış biliyosun kırsalda gezen personeller var ve onlarda tespit ediyo vatan hainlerini operasyonlarda öyle başlıyo !

• tamam işte aynı şeyden bahsediyorum kan uykusunun tamamını izledim diyebilirim ve ikinci bir pamukoğlu operasyonu bile yeter bu pislikleri temizlemeye...

• bordolaı gönder kandile alsınlarbaşlarını ,sonra içte ve dıştakı kampları temizlesin mavi bere tamadır bu iş haa kaç gün alır kaç şehit veririz orasını bilemem ama biter !

• Artık yorum bile yapılmıyor, şehit ailelerinin gözlerinden akan yaş her şeyi açıklıyor..

0|0
    0|0
    • yapcak bişey yok gidcez gereğini yapcaz ,kadaerde ne varsa öyle olur !

• Ben gidip gitmemek hakkında bir şey demedim, şehitler hakkında yorum yaptım.

• tamam işte bende akcak diyorum yapcak bişey yok diyorum bişey demedim ki ne kızıyon hemen :)

• 17 şehit helikopterin düşüşü

Atatürk'ün 74 yılıncı gunü

Anıtkabir ve 10.11...

tesadüfen teröristlerin aklına düştük :)

Allah sabır versin birgün dilerim dünyadaki tüm kötülükler sonlanır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...