İspanyol paça pantolon kışa uygun olur mu?

son zamanlarda çok moda olan ispanyol paça pantolonlar hakkında ne düşünüyorsunuz,sizce şık mı?ben çok beğeniyorum yaz için birkaç tane açık renk olanlarından almıştım ve şimdi de koyu renk almayı düşünüyorum.topuklu botlarla çok hoş durduğunu düşünüyorum ama paçalarının bol olması kışın kullanım içi zor olur diye düşünüyorum.sizce görsel olarak kışa uygun olur mu?

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• Ben çok seviyorum. Genelde skinny giyenler çoğunlukta ama bol paça da baya gözüme çarpıyordu. Kışın yağmurunda çamurunda çok kullanışlı değil maalesef ama normal soğuk bir günde görsel olarak gayet uygun tabii ki. Bir de mudo da kadife olanları çıktı onlar tam kışlık bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kız arkadaşım İspanyol paça giyse onu San Fermin Festivaline götürüp direkt boğanın önüne atarım.

1|0
    0|0
  • off loft paça kot diye cıkmıştı 90 ların sonundada cok şık bence.

1|0
    0|0
  • Son zamanlarda çok moda değil bu geçmişte gerçekten modaydı bir aralar, genelde ispanyol paça pantolonlar ince kumaşlı oluyor kış için uygun olmaz o yüzden elbette kalın kumaşlısını bulabilirsen müstesna.

0|0
    0|0
    • hayır ince kumaştan falan olmuyo normal kot kumaşından oluyo.ayrıca son zamanlarda da moda hiç mi görmedin kimsede

• Kot kumaşı standart bir kumaş değildir, farklı kalınlıklarda oluyor bunu fark etmemiş olamazsın sanıyorum ki, ispanyol paça pantolonların çoğuda ince kot kumaşından olur, genelde bu yüzden yazın tercih ediliyor. Hayır hiç denk gelmedim. Moda olduğu zaman 15 yıl kadar önceydi, geçmiş üretilmiş satılmamış ürünleri satmak için tekrar moda trendi oldu diye tüketiciyi kandırabilirler ^_^

• farkındaysan ben de normal kot kumaşı dedim ince olanlardan değil.boş yere bi açıklama yapmış oldun.

• Hoş bence de.Evet, topuklu ile giyince zaten anlamı var.Ancak yağmurda vs. biraz paçaları kötü durabiliyor ama ne kadar koyu renk olursa o kadar az gösterir lekeyi.

1|0
    0|1
  • Kısa boylulara yakıştırmıyorum. Yerleri süpürmediğin sürece sorun yok giyilir kışında

1|0
    2|0
  • ispanyol paça güzel duruyor ama uzun olduğu için kışın ayakkabının veya botun arkasında hep su sıçrar ve çamur lekeleri dolar paçaların bu da kötü bi görüntü oluşturur bence havnın güneşli olduğu zamanlarda giymeyi tercih et.

0|0
    0|0
  • çok çirkeyyn

0|0
    1|0
  • ben hiç görmedim,giyenler çok azınlık,genellikle kızlar özellikle 17 cm dar paça giymeyi severler,sen 70'li yılların gençliğine mi özendin?

0|0
    0|0
  • yerleri kurutmaya yarar bence

1|0
    0|0
  • bence oldukça zevklisin..ama erkeklerde şu anda dar paça ve dar renkli pantalonlar moda şu anda...

0|0
    0|0
    • ya erkeklerle ilgili bi şey sormadım ben sürekli neden erkeklerde dar paça var deniyor anlamıyorum

• ben diğerlerini okumadım ama herkes kendi bulunduğu noktadan aynı yorumu yapıyorsa vardır bir ortak anlayış...elbette kadınlara çok yakışıyor...özellikle kumaş bol paça ve ince topuklu ayakkabı...

Kızlar Ne Diyor 6

• üstü yapışıp dizkapağının altına doğru yavaş yavaş bollaşıyorsa.çok beğenirim.ama nedense topukluyla giymem,giyenleri severek izlerim.diğer yandan kış için kalınlarından aldım bordo..yine de giyemiyorum bol,hava soğuk ya da işte paçaları ıslancak vs diye o yüzden de kendime kızıyorum.böyle çelişik bir pantolon benim için.

1|0
    0|0
  • ben bol giyinmekden hoşlanmıyorum

bedenlerinin 3 katı büyük beden giyenleri salaş buluyorum..

Kışında ayrıca bolca ıslanır kirlenir vs vs giy taytını çek çizmelerini bak işine bacım..

0|0
    0|0
  • en sevdıgım pantolondurr benımm :D

2|0
    0|0
  • uzun boylu ve basenlerin kalın olmayanlarda hoş duruyor

0|0
    0|0
  • hatırlıyorum ilkokul çağlarımda baya bir modaydı :D ama şimdide moda doğru bende colinsti galiba orda beğenmiştim ama çok aşırı bol değildi paçaları güzeldi

0|0
    0|0
  • iğrenç

skinny ve normal kesim disinda hicbir pantolonu sevmem

0|0
    1|0
Yükleniyor...