Bitki çayı sever misiniz? Hangi bitki çayının neye karşı faydası var bilir misiniz?

Hangi bitki çayının ne tür bir tedavi etkisi vardır?

0|0
11|6

En İyi Erkek Görüşü

• karabaş çayı stres, beyin yorgunluğu için iyi gelir. Ayrıyeten vücuttaki nikotini bloke ederek sigara isteğini engeller. yani sigarayı bırakmak için birebir yardımcıdır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sana güvercin otu tavsiye ediyorum.Faydasını kesin görürsün

link

0|0
    1|0
    • Sen denedin galiba :-) Bu kadar kesin konustuguna göre... Ruh sagligin yerine geldi mi bari?

• Benim kullandığım ot bellidir ama bu değil.Bu sana etki edecek kadar güçlü mü,bilmiyorum.Ancak plasebo etkisi diye bir şey var.1 adım ileri götürse seni yeter.İnsanlık için küçük bir adım,senin içinse çok büyük bir adım olur

• Sen hangi otu kullanıyorsun lusacan ?

• bitki çayları gerçekten çok faydalı. Ben bi cafeye gittim mi karışık istiyorum böylece hepsinden yararlanmış oluyorum :)) :))

0|0
    0|0
  • ekinezya çayı bağışıklık güçlendirici ve melissa çayı sedatif... favorilerimdir tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Papatya çayının tadına bayılıyorum ne işe yarar bir fikrim yok =)

0|0
    0|0
  • yeşilçay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• yesil cay : en guclu antioksidanlardan biri, cildi guzellestirir-genclestirir , yağ yakımına yardımcı olur boylelikle kilo vermenizi saglar, stresi azaltır, agız kokusunu onler ve gribe karsı korur.

0|0
    0|0
  • ıhlamuru severim. tam olarak neye faydalı bilmem de soğuk algınlığı, boğaz ağrısında falan içirirdi annem. ben de kışın hasta olmasam da sevdiğimden içerim.

0|0
    0|0
  • Naneli yesil cay

0|0
    0|0
  • Yeşil çayı çok seviyorum baş ağrısına çok iyi geliyor ve sinirliyken rahatlatıyor.

0|0
    0|0
  • Nane cayina bayiliyorum

0|0
    0|0
  • rezene .nin rahat uyuttuğunu biliyorum..

0|0
    0|0
  • Ada çayı tavsiyem özellikle sinirliyken için acayip rahatlatıyor sinir minir kalmıyor :)

0|0
    0|0
  • Elma çayı ,kuşburnu ,portakal ,çilek

benımki meyve çayı gercı :P

yeşilçay içerım bırde

0|0
    0|0
  • Yeşil çay sevmem.

Rezene içerim ama uykuma faydasını görmedim

0|0
    0|0
  • Biberiye.

Ağrı kesici özelliği var bir de yağ yakıyor:.

0|0
    0|0
  • Rezene iyi gelir gezene

0|0
    0|0
Yükleniyor...